NWN na steamu nema cd klic.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Xintria
Nováček
Posts: 3
Joined: 21:17 07. Feb 2019

NWN na steamu nema cd klic.

Post by Xintria »

Zdravim.
Mam NWN cerstve a buhuzel instalace prez steam neposkytuje zadne cd klice jako to bylo driv. Je jen jeden klic, ktery hru aktivuje rovnou i s datadisky a i tenhle klic je jineho formatu nez puvodni nwn klice. Kvuli tomu se nemuzu registrovat a ani pripojit. Je nejaka moznost jak ziskat klice i z moji instalace, ci to nejak obejit?

Diky
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: NWN na steamu nema cd klic.

Post by Nalkanar »

Na Steamu vidím jen Enhanced Edition apod., nikoliv běžné NWN, což znamená, že s tou hrou se nepřipojíš na Thalii.

Ale třeba jen špatně hledám. Co to máš přesně za verzi?
.
Xintria
Nováček
Posts: 3
Joined: 21:17 07. Feb 2019

Re: NWN na steamu nema cd klic.

Post by Xintria »

Jo mam prave tu enhanced edition. To uz se tam teda asi moc lidi nepripoji, protoze co tak koukam, tak puvodni nwn uz nikde neni.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: NWN na steamu nema cd klic.

Post by Nalkanar »

Na GOG.com je furt běžně k mání a i na dalších místech.
.
Xintria
Nováček
Posts: 3
Joined: 21:17 07. Feb 2019

Re: NWN na steamu nema cd klic.

Post by Xintria »

Nalkanar wrote:Na GOG.com je furt běžně k mání a i na dalších místech.
Koukam na GOG a jenom Enhanced edition.
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: NWN na steamu nema cd klic.

Post by NesQe »

Diamond verze pro TH použit asi taky nejde co ?
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: NWN na steamu nema cd klic.

Post by Nalkanar »

Jde. Na té hraju.
Uznávám na GOG vypadá, že už zrušili prodej. Možná napsat. Případně se dá vygooglit nějaký ten prodej po ČR nebo z Amazonu.
.
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: NWN na steamu nema cd klic.

Post by NesQe »

Tak diamond verze se dá stáhnout ještě furt... na nějakejch nejmenovanejch stránkách :D
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Locked