Padací lokace

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Padací lokace

Post by kokosak »

Tak, krom Ivory mi to padá i v Lovištích od Dornova útočiště (to samotné je OK), kolem strašidelného majáku a v Nových Varech.

Vždycky je to to samé: lokace se načte z jednoho zlomku a hra padá do černa. Zkoušeno s různými postavami, s minimálním nastavením grafiky.

Prosím, pokud máte někdo podobné problémy s těmi lokacemi, napište sem, ať vím, že mám třeba jen já problém s grafikou na novém stroji.
PUF!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Padací lokace

Post by Nalkanar »

Není to nějaký ten wurm tileset? Ty byly okolo Dorna hodně.
.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Padací lokace

Post by kucik »

Ty wormovy tilesety jsou rozesetý docela dost. To by ti padalo asi na víc místech.
Že se lokace načte z jednoho zlomku - to znamená ten load bar? Tam se v prvních fázích snad jen stahujou data o lokaci a ještě se nic nevykresluje. Nemůže to být nějaký rozbitý hak?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Padací lokace

Post by kokosak »

No, tak sem to zkoušel a padá mi to na víc lokacích. Ovšem, na některých jen potom, co na tý lokaci někam dojdu, takže podezírám nějaký konkrétní placeable.

Zkoušel sem ruzný mody kompatibility, dedikovanou i integrovanou grafickou kartu, všude se to chová stejně. Teda, nezávisle na nastavení grafiky. Lokace padají buď po načtení kousku oblasti, nebo po natažení skoro celé, nebo potom, co se načte, já udělam několik kroků a pak bum.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Padací lokace

Post by kokosak »

Tak sem znova stahnul haky NT a CEP, preinstaloval a vypada to, ze to zabralo :)
PUF!
Locked