Tak, krom Ivory mi to padá i v Lovištích od Dornova útočiště (to samotné je OK), kolem strašidelného majáku a v Nových Varech.
Vždycky je to to samé: lokace se načte z jednoho zlomku a hra padá do černa. Zkoušeno s různými postavami, s minimálním nastavením grafiky.
Prosím, pokud máte někdo podobné problémy s těmi lokacemi, napište sem, ať vím, že mám třeba jen já problém s grafikou na novém stroji.
Padací lokace
Re: Padací lokace
Ty wormovy tilesety jsou rozesetý docela dost. To by ti padalo asi na víc místech.
Že se lokace načte z jednoho zlomku - to znamená ten load bar? Tam se v prvních fázích snad jen stahujou data o lokaci a ještě se nic nevykresluje. Nemůže to být nějaký rozbitý hak?
Že se lokace načte z jednoho zlomku - to znamená ten load bar? Tam se v prvních fázích snad jen stahujou data o lokaci a ještě se nic nevykresluje. Nemůže to být nějaký rozbitý hak?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Padací lokace
No, tak sem to zkoušel a padá mi to na víc lokacích. Ovšem, na některých jen potom, co na tý lokaci někam dojdu, takže podezírám nějaký konkrétní placeable.
Zkoušel sem ruzný mody kompatibility, dedikovanou i integrovanou grafickou kartu, všude se to chová stejně. Teda, nezávisle na nastavení grafiky. Lokace padají buď po načtení kousku oblasti, nebo po natažení skoro celé, nebo potom, co se načte, já udělam několik kroků a pak bum.
Zkoušel sem ruzný mody kompatibility, dedikovanou i integrovanou grafickou kartu, všude se to chová stejně. Teda, nezávisle na nastavení grafiky. Lokace padají buď po načtení kousku oblasti, nebo po natažení skoro celé, nebo potom, co se načte, já udělam několik kroků a pak bum.
PUF!
Re: Padací lokace
Tak sem znova stahnul haky NT a CEP, preinstaloval a vypada to, ze to zabralo 
PUF!