1. Máte někdo zkušenost s hrou na Thalii z PC na Macu? Bude fungovat normální Windows instalace přes https://www.playonmac.com/en nebo je třeba pořizovat speciální verzi hry?
2. Dá se Thalie hrát s verzí NWN Enhanced Edition - https://www.gog.com/game/neverwinter_ni ... ition_pack a pokud ano, má nějaký smysl si ji pořizovat?
NWN Thalie na Macu + NWN EE
NWN Thalie na Macu + NWN EE
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: NWN Thalie na Macu + NWN EE
Já s tím přestal když mi při jednom z upgradů Mac OS přestal fungovat wrapper z Wine.
EE myslím Thálii nerozeběhá, ale na Macu by EE jako taková fungovat měla, protože se pro něj prodává.
playonmac jsem nikdy nezkoušel a udělat novej wrapper u wine mi myslím nějak nešlo - už nevím, co přesně byl problém
Dobré řešení je nainstalovat si na část disku Okna před Boot Camp a prostě hrát odtamtud. To funguje dokonale, pokud máš na disku dost místa, jen kvůli tomu musíš restartovat počítač.
EE myslím Thálii nerozeběhá, ale na Macu by EE jako taková fungovat měla, protože se pro něj prodává.
playonmac jsem nikdy nezkoušel a udělat novej wrapper u wine mi myslím nějak nešlo - už nevím, co přesně byl problém
Dobré řešení je nainstalovat si na část disku Okna před Boot Camp a prostě hrát odtamtud. To funguje dokonale, pokud máš na disku dost místa, jen kvůli tomu musíš restartovat počítač.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: NWN Thalie na Macu + NWN EE
Modul musí být pro EE upravený, je to defakto jiná hra. Takže Thalie a EE v tento moment ne.
.
Re: NWN Thalie na Macu + NWN EE
Díky. Snad to poběží. Když ne,tak asi Windows instalaci.Caehan wrote:Já s tím přestal když mi při jednom z upgradů Mac OS přestal fungovat wrapper z Wine.
EE myslím Thálii nerozeběhá, ale na Macu by EE jako taková fungovat měla, protože se pro něj prodává.
playonmac jsem nikdy nezkoušel a udělat novej wrapper u wine mi myslím nějak nešlo - už nevím, co přesně byl problém
Dobré řešení je nainstalovat si na část disku Okna před Boot Camp a prostě hrát odtamtud. To funguje dokonale, pokud máš na disku dost místa, jen kvůli tomu musíš restartovat počítač.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: NWN Thalie na Macu + NWN EE
OK. Díky.Nalkanar wrote:Modul musí být pro EE upravený, je to defakto jiná hra. Takže Thalie a EE v tento moment ne.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: NWN Thalie na Macu + NWN EE
https://www.gog.com/game/neverwinter_ni ... _pack_game
NWN EE (a k tomu navíc NWN Diamond Edition) je nyní na GOG v 50% slevě za 10€. Pokud bojujete se získáním originálního NWN + chcete být připraveni do (vzdáleného) budoucna, tak je ideální chvíle.
NWN EE (a k tomu navíc NWN Diamond Edition) je nyní na GOG v 50% slevě za 10€. Pokud bojujete se získáním originálního NWN + chcete být připraveni do (vzdáleného) budoucna, tak je ideální chvíle.
.
Re: NWN Thalie na Macu + NWN EE
Jen upozorním, aby nedošlo k nedorozumění, že mě přes to nešly rozběhnout staré klasické nwn servery.
Zkrátka to našlo jen servery, co běželi na EE.
Pokud má někdo jinou zkušenost sem s tím jak na to.
EDIT Nalk: bylo pokryto v diskuzi výše. Každopádně dostanete jak běžné NWN (Diamond), tak i Enhanced dohromady za 10€.
Zkrátka to našlo jen servery, co běželi na EE.
Pokud má někdo jinou zkušenost sem s tím jak na to.
EDIT Nalk: bylo pokryto v diskuzi výše. Každopádně dostanete jak běžné NWN (Diamond), tak i Enhanced dohromady za 10€.
Nimoen Nera
Re: NWN Thalie na Macu + NWN EE
Netušíte někdo, kam se ukládá log v EE?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: NWN Thalie na Macu + NWN EE
Logování chatu je v EE ve výchozím stavu vypnuto.Barbar321 wrote:Netušíte někdo, kam se ukládá log v EE?
Pro změnu nastavení v hlavním menu stiskni
Ctrl + Shift + F12
Otevře se ti menu nastavení. Klikni na config. Do filter napiš log (vyfiltruj vše co se týká logování) a zapni si cokoli chceš, a potvrd tlačítkem commit.
EDIT: Opravena klávesová zkratka.