Dotaz nováčka :)
Dotaz nováčka :)
Měl bych dotaz k pravidlům. Proč, nebo z jakého důvodu je zakázáno hrát nestandartní rasy? Mě konkrétně zajímá rasa půl-draka raspektive povolání "Učedník červeného draka" a jak by se řešilo to že postava na 9. úrovni povolání dostane křídla.
Tím nechci nijak kritizovat nastavení světa, jen mě zajímá důvod. Vždyť už někdo v minulosti žekl: Nic se neděje bez příčiny.
Klidně se spokojím i s vysvětlením: Draci nezapadají do reálií světa. Tečka, finýto, dál o tom nemá smysl diskutovat, ale prosím rozvášněte se. Přeci jenom se rozhoduji zdali se připojím k hráčské komunitě na Thalii.
Díkes
Tím nechci nijak kritizovat nastavení světa, jen mě zajímá důvod. Vždyť už někdo v minulosti žekl: Nic se neděje bez příčiny.
Klidně se spokojím i s vysvětlením: Draci nezapadají do reálií světa. Tečka, finýto, dál o tom nemá smysl diskutovat, ale prosím rozvášněte se. Přeci jenom se rozhoduji zdali se připojím k hráčské komunitě na Thalii.
Díkes
RDD je povoleny a pripustny, je to predsa prestizne povolanie v hre. Nestandardnymi rasami sa myslia rozne vily, drowovia, skreti a ja neviem co este dokazu hraci vymysliet, jedine to je zakazane a ked to DM v hre uvidi tak ta upozorni aby si si vytvoril novu postavu, s pripustnou rasou, tazke sa neodporuca pisat pri tvorbe postavy do subrasy nake vymysli a zvolit si standardnu rasu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Takže pokud napíšu v char. postavy že je člověk a časem si vyberu povolání RDD tak je vše OK ?(ve smyslu pravidel, teť nemluvím o IC následcích)Daanri wrote:.....
hmm, ... *zamyslí se* teť mě napadá: co případné "hvězdičkové" porjevy povolání (tím myslím drakonický vzhled a případné chování)? no nejspíš by jí upálili na první hrnici
Ako vravim vyberat standardne rasy.
Chovanie postavy a reakcia okolia uz je priamo v hre, podla danej situacie a jej spravania. Drakonicky vzhled ma postava jedine kridla na 9lvl RDD, mozno este nake oci. Ale moc vyrazne ako naky drak urcite nevyzera, ziadne zelene alebo uplne cervene supinate koze a ja neviem co este. Proste vsetko s mierou a s rozmyslom, nejedna sa o drak ale o niekoho kto ma v tele trochu dracek krvi, ktora mu dava o nieco lepsie schopnosti.
Chovanie postavy a reakcia okolia uz je priamo v hre, podla danej situacie a jej spravania. Drakonicky vzhled ma postava jedine kridla na 9lvl RDD, mozno este nake oci. Ale moc vyrazne ako naky drak urcite nevyzera, ziadne zelene alebo uplne cervene supinate koze a ja neviem co este. Proste vsetko s mierou a s rozmyslom, nejedna sa o drak ale o niekoho kto ma v tele trochu dracek krvi, ktora mu dava o nieco lepsie schopnosti.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Tiefling! Tiefling! *mava mavatky a dela mexicke vlny o jenom ucastnikovi*Daanri wrote:RDD je povoleny a pripustny, je to predsa prestizne povolanie v hre. Nestandardnymi rasami sa myslia rozne vily, drowovia, skreti a ja neviem co este dokazu hraci vymysliet, jedine to je zakazane a ked to DM v hre uvidi tak ta upozorni aby si si vytvoril novu postavu, s pripustnou rasou, tazke sa neodporuca pisat pri tvorbe postavy do subrasy nake vymysli a zvolit si standardnu rasu.
staci mi jen ruzky a ocasek - spec. vlastnosti to byt ani nemusi.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Jen si vytvoř polodraka.. já založim Thalijský sbor dobrovolných hasičůMr_Binks wrote:hmm hmm *přikyvuje* tak nějak jsem to myslel. Takže dobrá, ... nevidím zádnou překážku připojit se ke komunitě na Thalii. Díky díky, ... potkáme se ve hřeDaanri wrote:.....
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Další "asi nováček", by měl dotaz k povolání:
Jak je to na serveru s AA (tajemný lučištník). Může se jím stát "jen" Bard anebo Prskavka? (díky "podmínce" prestižky 1.lvl arcane kouzla vs pravidlo maximálně dvě povolání). Tzn. elfí/půlelfí hraničář/bojovník si "musí" dát level prskavky, aby se AAčkem mohl stát = tři povolání.
Jak je to na serveru s AA (tajemný lučištník). Může se jím stát "jen" Bard anebo Prskavka? (díky "podmínce" prestižky 1.lvl arcane kouzla vs pravidlo maximálně dvě povolání). Tzn. elfí/půlelfí hraničář/bojovník si "musí" dát level prskavky, aby se AAčkem mohl stát = tři povolání.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
No zatial sa AA moze stat len Bard alebo prskavka (kvoli obmedzeniu na 2 povolania). Casom su v plane nake upravy povolani.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Chlapy ja by nedaval toho AA na ine classy nez bard alebo sorc/wiz. A to mi verte ze mam dobre dovody nato. Este si berte do uvahy ze arcane archer je spojene zo slovom arcane magic, cize len povolania ktore zvladli arcane magic (bard,sorc,wiz) sa mozu stat AA. Taky ranger je wisdom based ako druid ci klerik. Tam ziadna arcane magia neni!
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...