Nováček a začínající postavy na Thalii
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Sem v praci, tomu rikam vyzva! Ze bych na masine rozjela nwn? Hm!
me pak prijdou nestastny eclka. Nejde o to ze ty postavy maj min xpu, ale o to ze to ecl desne rozbije xpy skupince, na tak malem serveru je ten lvlovy rozsah desne spatnej uz. Pokud je v parte postaba s ecl tak lvlovy rozdil muze byt max 4lvly a to se ta parta dost spatne sklada. Taky je skoda ze i kdyz spolu skupinka aktivne hraje tak ta postava s ecl bude hodne rychle s lvlem pozadu od kamaradu pokud nehraje a nelovi navic. Takze jde o to ze maj min xpu.
ok sem zenska musite chapat ze vlastne nevim co chci!
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Tam jsou za krabama nějací zombie namořníci? Tak ten přechod jsem tam fakt nenašelLDamian wrote: z městské brány na kraby s bossem + zombie námořníci
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Malé dungy projdu se svou Druidkou taky fakt rychle. Nikdy jsem si to nestopoval, ale nedávno na 5-6lvlu dala za sebou krabíky, krysodlaky, brouky, mravence, vosy a pavouky a ještě stonožky (na jezevce jsem zapomnělLDamian wrote:To beru jako výzvu. Logni postavu na vhodném levelu a pojď mi to dokázat!NesQe wrote:Nepisu ze je toho malo, pisu ze ti to vyvrazdim do 2hodin.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Pěkné. To by dala i ty jezevce a psy, kus majáku u Karathy a stoky pod Karathou včetně obou bossů. Pak by mohla jít na Karathský hřbitov nemrtvé. S trochou snahy od těch vos vlky, koboldy a krotky, s vhodným přítelíčkem bandity a zpět ke stonožkám. No a potom by ji čekala cesta na poušť na štírky a pašeráky. Přijde mi, že to je na víc, než na dvě hodiny, spíš to už není to, co se nejvíc vyplácí.Puxina wrote:Malé dungy projdu se svou Druidkou taky fakt rychle. Nikdy jsem si to nestopoval, ale nedávno na 5-6lvlu dala za sebou krabíky, krysodlaky, brouky, mravence, vosy a pavouky a ještě stonožky (na jezevce jsem zapomnělLDamian wrote:To beru jako výzvu. Logni postavu na vhodném levelu a pojď mi to dokázat!NesQe wrote:Nepisu ze je toho malo, pisu ze ti to vyvrazdim do 2hodin.)
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Stačí projít to poslední patro u velekraba a vyjdeš u zombíckých námořníků.Puxina wrote:Tam jsou za krabama nějací zombie namořníci? Tak ten přechod jsem tam fakt nenašelLDamian wrote: z městské brány na kraby s bossem + zombie námořníci
Ono těch bossu pod stokoma je výrazně víc. Jen tak namátkou mě napadá alespoň...7 kousků?LDamian wrote: Pěkné. To by dala i ty jezevce a psy, kus majáku u Karathy a stoky pod Karathou včetně obou bossů.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
To ano, ale až na ty dva mi připadají spíš pro vyšší level ne?Barbar321 wrote:
Ono těch bossu pod stokoma je výrazně víc. Jen tak namátkou mě napadá alespoň...7 kousků?
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Zeirovci jsou idealni tak pro 8-10lvl. Treba dva hrandove se ani nezapoti. I kdyz dva hrandove se nezapoti asi nikde.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Nevzpomněl jsi Pantery, kteří jsou kousek od trolů, na druhou stranu na pantery jsem děsně nerad chodil, Mají nějak vyšší AB a to dmg co dávají je taky vysoké. Přitom expy stejné jako mravenci.LDamian wrote:....
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Zajímal by mě optimální vstupní dung pro postavu s obouručkou? Jde to ted někde?
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
*podzemni divocina 6 - doupe. Lokace v podtemnu. Idealni potvory pro vstup vesmes jakekoli postavy. Ovsem bez bosse ma barbaruv fear.Shaman88 wrote:Zajímal by mě optimální vstupní dung pro postavu s obouručkou? Jde to ted někde?
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Zajima mě povrch.
Podle mě když si hráč vybere herní styl tedy obouručku, tak by měl mít možnost ten styl hrát od začátku do konce.
Podle mě když si hráč vybere herní styl tedy obouručku, tak by měl mít možnost ten styl hrát od začátku do konce.
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Na začátku je to jedno, stejně nemáš na výbavu, stejně jako by si hrál s jednoručkou a štít 2/+0 takové terno není. Ani obyčejné potvory neutankuješ. Takže z tohohle hlediska je výhodnější obouručka, se kterou je zkrátka zabiješ rychleji a snižuješ pravděpodobnost zranění od nepřátel. Později už to je něco jiného, pak k obouručce je vhodné velké množství životů a absorbce. V TOP je z tohohle DPSko, které kolem potřebuje někoho, kdo nějak doplní jeho strategii (tank, střelec, mág...to je jedno)Shaman88 wrote:Zajima mě povrch.
Podle mě když si hráč vybere herní styl tedy obouručku, tak by měl mít možnost ten styl hrát od začátku do konce.
takže:
low - výběr dungů je shodný s klasickým tankem
pod epik (a solo) - bez absorbce či většiho množství životů sebevražda
TOP - je to opět jedno, protože se bez pomoci nehne, stejně jako valná většina ostatních
Do party je ale taková postava k nezaplacení, zvláště na TOP, protože s velkým zraněním kritikou snadno projde fyzické redukce, které jsou i 40/- a kde tank opravdu jen lechtá svým doplňkovým zraněním (pár dmg magický, event něco málo elementem, pokud má štěstí a potvora na něj nemá redukci či imunitu) potvory.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Co si matně vzpomínám, tak s obouruckou to šlo tak od 4tyho levelu, když už postava mohla mít platovou zbroj. S tou platovou už víceméně šly všechny ty low dungy. 4ty level se dá dosáhnout v pohodě sepsáním úvodního životopisu za expy od DM. Ale asi taky záleží na povolání postavy. S kombinací bojovník /barbar a postavou zaměřenou na odolnost to šlo.Shaman88 wrote:Zajima mě povrch.
Podle mě když si hráč vybere herní styl tedy obouručku, tak by měl mít možnost ten styl hrát od začátku do konce.
Možná by pomohlo vrátit zpátky takový ty základní šaty s pohlcenim zranění. Nestaly moc a v pohodě řešily zbroj na úvodních levelech.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Na prvních levelech je podle mně pro silovou postavu obouručka výhodnější skoro všude - minimálně želvy, stonožky a pak vosy, brouci a většina typů potvor v mravenčím dungu, které se řeší přes redukce na oheň nebo kyselinu. To samé krotky... Dostáváš zranění, které v pohodě regeneruješ přes pásek s regenerací +1, případně štít nehraje moc roli, a díky obouruční zbraní zabíjíš mnohem rychleji.Shaman88 wrote:Zajima mě povrch.
Podle mě když si hráč vybere herní styl tedy obouručku, tak by měl mít možnost ten styl hrát od začátku do konce.
Jednoručka je možná výhodnější na šéfku stonožek, vlky a líté jezevce (když je nedokážeš zabít dřív, než si nahodí zuřivost), kteří přeci jen dají větší damage na ránu a vyplatí se jim ubránit.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Ja vsemu ja zacatku strkam do pacek luk, ona kdyz se obourucka netrefi jen dvakrat tak umre, dokud neni aspon 30+ zivotu. Pak posilam za remeslniky pro pohlcovaci zbroj od 5-6lvlu. To uz si pak muze machat cim chce.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných