Skupina - družina - spolek - smečka

Jakékoliv ankety týkající se Thalie i čehokoliv jiného...

Moderators: DM, WB

User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Skupina - družina - spolek - smečka

Post by Puxina »

Ahoj ahoj,

na discordu Thalie se nám rozjela diskuze a pak jsme to ještě probírali s Nesquinkou a vyšel s toho dotaz nebo spíš nezávazná anketa pro hráče Thalie.

Dotaz je takový. Měl by někdo zájem se přidat ke skupině postav, které by tvořily jistou družinu s tím, že bychom si založili spolek?

Jde o hraní ve skupině cca 4-7 hráčů s tím, že bychom se domlouvali a hrávali pokud možno všichni spolu.

Erpilo by se, vybíraly dungy a podobně.

Ze začátku potřebujeme vědět, zda by někdo měl zájem. Zatím to vypadá, že jsme 3, takže ted otázkou zda se k nám má zájem někdo přidat.

V další fázi by se diskutovalo, co to bude za skupinu...návrhy co máme tak jsou Žoldáci, Piráti, Lovci odměn, Amazonky...a tak dále....prostě co si navrhneme a odsouhlasíme.

Očekával bych, že by to byla skupina co nejvíc podobných ras. Osobně bych byl rád, aby tam nebyla nesourodá směs člověk, elf, trpaslík, hobit, víla, anděl, tiefling ....ale aby to byla skupina třeba 5 lidí, 1 elf a 1 půlelf a podobně :) A aby se IC postavy znaly a měly popřípadě stejný příběh a tak dále .

Co vy na to? Měl by někdo další zájem?
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by Puxina »

Doplnění. Postavy by začínaly od 1.lvlu a spolu i expily ;) Líp se tak rozvinou charactery a vztahy mezi postavama.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by artaxas »

To zní dobře. Osobně bych měl zájem. Za mně by se mi zamlouvala parta půlčíků :biggrin: Ale pokud by se nejednalo o víly, ieflingy, půlorky, tak bych se klidně přidal, kdybyste měli zájem.

artx
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by NesQe »

Byli jsme s Puxem u lidí, protože jsou více univerzální jak na rp tak na možnost nějakých buildíků. Pulčíci jsou dost omezení na zbraně, ale pokud by mělo více lidí zájem o pulčíky než o lidi určitě jsou v možnostech.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by tao kan »

založím skupinku, která bude tuto skupinku lovit. přidá se někdo? :D
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by artaxas »

NesQe wrote:Byli jsme s Puxem u lidí, protože jsou více univerzální jak na rp tak na možnost nějakých buildíků. Pulčíci jsou dost omezení na zbraně, ale pokud by mělo více lidí zájem o pulčíky než o lidi určitě jsou v možnostech.
Tak lidé a půl elfové jsou ideál.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by Puxina »

artaxas wrote:To zní dobře. Osobně bych měl zájem. Za mně by se mi zamlouvala parta půlčíků :biggrin: Ale pokud by se nejednalo o víly, ieflingy, půlorky, tak bych se klidně přidal, kdybyste měli zájem.

artx
Jo o pulčících jsme taky přemýšlelí, ale dík zbraním to jsou pižlové, ale možná by to šlo. To se pak rozhodne ;)

Zatím je nás tedy 5, pokud počítám i Wooh, který mi psal.
tao kan wrote:založím skupinku, která bude tuto skupinku lovit. přidá se někdo? :D
Hehe není problém :D Horší bude jak budou obě skupinky lovci odměn, tak si budou konkurovat :D
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Xantipa
DM Thalie
Posts: 364
Joined: 19:38 28. Jan 2008
Location: všudezdejší

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by Xantipa »

super, to se mi líbí. Jděte do toho, ráda vás podpořím :evil:
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by sandoftime »

tao kan wrote:založím skupinku, která bude tuto skupinku lovit. přidá se někdo? :D
Já, ale jen pokud to bude skupina víl. Případně tieflingů, drowů nebo půlorků, hlavně žádné zvrhlosti typu lidi nebo elfové.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by tao kan »

sandoftime wrote:
tao kan wrote:založím skupinku, která bude tuto skupinku lovit. přidá se někdo? :D
Já, ale jen pokud to bude skupina víl. Případně tieflingů, drowů nebo půlorků, hlavně žádné zvrhlosti typu lidi nebo elfové.
něco takového? :)
Attachments
Berzerkrova druzina.jpg
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by LDamian »

tao kan wrote:
sandoftime wrote:
tao kan wrote:založím skupinku, která bude tuto skupinku lovit. přidá se někdo? :D
Já, ale jen pokud to bude skupina víl. Případně tieflingů, drowů nebo půlorků, hlavně žádné zvrhlosti typu lidi nebo elfové.
něco takového? :)
To byla super parta. Jsem se při setkání s nimi napoprvé vážně vyděsil. :mrgreen:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by Barbar321 »

Neříkám, že to není dobrý nápad, jistě by to oživilo i samotnou Thalii, ale jak třeba chcete docílit toho, aby i ta samotná skupina postupovala obdobnou rychlostí? Někdo bude mít více času, lvlově zbytku uteče a pak už mu opět nezbyde nic jiného, než sedět v hospodě u piva a čekat, než ho aspoň někdo ze skupiny dožene.

Stejně tak, co by bylo cílem skupiny? Budete jako lovci spoléhat pouze na dva dostupné lovčí a zkoušet ulovit, co se namane? Budete chtít spolupracovat s DMkem, přes které si jednotlivé a třeba i fiktivní lovy budete zařízovat (jako třeba, že do jeskyně zlobrů bude přidán zvláště nebezpečný jedinec, který terorizuje se svou bandou Doubkov a jehož je pro dobro mírumilovných půlčíků eliminovat)?

RPení budete nechávat v rovině brainstorming o strategii na složení konkrétních bossů a přežití v jejich dungu?

Bude cílem skupiny i něco (řekněme) dlouhodobějšího rázu, než ulovení každého bosse, který na NT se vyskytuje?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by Shaman88 »

Co třeba kartografická společnost vydávající atlasy, mapy a průvodce a následně pokus o prodej jejich děl do knihoven po celém světě.
Zajímala by mě třeba publikace 7 divů světa.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by sandoftime »

Shaman88 wrote:Co třeba kartografická společnost vydávající atlasy, mapy a průvodce a následně pokus o prodej jejich děl do knihoven po celém světě.
Zajímala by mě třeba publikace 7 divů světa.
Stopařův průvodce Thalií
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Skupina - družina - spolek - smečka

Post by Puxina »

Barbar321 wrote:......
Zatím jsme ve fázi, že zjištujeme, zda má někdo zájem a kdo má zájem.

Naše složení je zatím já, NesQe, DarkKnight, artaxas a wooh. Pokud má někdo další zájem se přidat, tak samozřejmě se může přihlásit.

Jak zmiňuješ Brainstrorming, tak ano ten budeme využívat. Až budeme mít členy, tak se teprve dohodneme na pravidlech , fungování a cíle skupiny.

Fáze 1 je ted - sehnat zájemce
Fáze 2 shodnout se na příběhu postav a skupiny
Fáze 3 domluvit se jak a kdy hrát
Fáze 4 buildy, kdo co bude hrát
a tak dále ... :)

A ano počítám s tím, že skupina by měla 90% času hrát spolu, takže by se nemělo stát, že by někdo utekl o víc lvlů. Vše je o domluvě. Není problém hrát ve skupině a jindy ve volném času si hrát své ostatní postavy.
Shaman88 wrote:Co třeba kartografická společnost vydávající atlasy, mapy a průvodce a následně pokus o prodej jejich děl do knihoven po celém světě.
Zajímala by mě třeba publikace 7 divů světa.
Jo i to se dá použít.
sandoftime wrote: Stopařův průvodce Thalií
Stopařův průvodce po galaxii je jeden z mých nejoblíbenějších filmů :D
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Post Reply