na discordu Thalie se nám rozjela diskuze a pak jsme to ještě probírali s Nesquinkou a vyšel s toho dotaz nebo spíš nezávazná anketa pro hráče Thalie.
Dotaz je takový. Měl by někdo zájem se přidat ke skupině postav, které by tvořily jistou družinu s tím, že bychom si založili spolek?
Jde o hraní ve skupině cca 4-7 hráčů s tím, že bychom se domlouvali a hrávali pokud možno všichni spolu.
Erpilo by se, vybíraly dungy a podobně.
Ze začátku potřebujeme vědět, zda by někdo měl zájem. Zatím to vypadá, že jsme 3, takže ted otázkou zda se k nám má zájem někdo přidat.
V další fázi by se diskutovalo, co to bude za skupinu...návrhy co máme tak jsou Žoldáci, Piráti, Lovci odměn, Amazonky...a tak dále....prostě co si navrhneme a odsouhlasíme.
Očekával bych, že by to byla skupina co nejvíc podobných ras. Osobně bych byl rád, aby tam nebyla nesourodá směs člověk, elf, trpaslík, hobit, víla, anděl, tiefling ....ale aby to byla skupina třeba 5 lidí, 1 elf a 1 půlelf a podobně
Co vy na to? Měl by někdo další zájem?