Horní jeskyně 1 - vpravo dole zůstal přechod, který svítí a nikam nevede. Kdysi to zde pokračovalo do podzemní divočiny 3, která byla v rámci optimalizace odstraněna
Horní jeskyně 2 - zmenšená a prázdná lokace, která obsahuje pouze podtemňáckou vesnici, která kdysi sloužila jako odpočinkové místo pro podtemňany. Vzhledem k tomu, že povrch na ni nesmí útočit, jedná se o zbytečnou lokaci. Navíc se občas stane, že obyvatelé vycházejí (nebo jsou vylákání) o kus ven z vesnice a pak se těžko obcházejí
Horní jeskyně 3 - vesměs taky už jen pozůstatek dřívější slávy s jedním průchodem do dungu, možná by stálo za úvahu ten průchod přemístit do 4 a tuto lokaci také vypustit
OPRAVENO: Horní jeskyně
OPRAVENO: Horní jeskyně
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Horní jeskyně
Horni jeskyne 2 - muzeme na ne utocit, tato "vesnice" nema zadnou straz.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Horní jeskyně
Předmět: Pravidla
Nenašel jsem nikde žádnou změnu v pravidlech a toto byla standardní osada (baráčky, ohniště atd.).Thalie wrote: Utoky na mesta, vesnice, osady
V lokaci sídel (města, vesnice, pevnosti, atd.) a jejich nejbližším obydleném okolí (např. farmy) je CvC bez dohledu DM zakázáno. Tento zákaz platí dlouhodobě a jeho důvod je popsán v pravidlech na webu:Především v případě frakčního boje může v takové situaci velice snadno dojít k zapojení okolního světa do šarvátky. Proto je z hlediska pravidel jedno, jak rychle byl útok proveden, jestli byl cílen na osadu nebo "jen" na hráčskou postavu.Útoky na mesta, vesnice, osady
Je zakázáno útočit na města, vesnice či osady, bez dohledu DM. Ve měste není jen pár hloupých NPC, které stojí a nechaji se zabít. Například někdo z vesnice by mohl doběhnout pro pomoc, ve městě by stráže zavolaly posily a podobně. Pokud DM zjistí takovéto případy, může sáhnout až k smazáni dotyčné postavy! I za dohledu DM, bude následovat reakce světa. Například. vypsání zatykače, zákaz vstupu do měst a pokud je dotyčná postava chycena, může dojít k uvěznění, či k popravě postavy = pernamentní smrt.
Naopak není zakázán útok na skupinu NPC opačné frakce mimo okolí osad. Stejně tak není zakázán útok na PC v oblasti, kde jsou tyto NPC.
Za okolí osad jsou považovány lokace sousedící s osadou.
V žádnem případě NESTAČÍ napsat do družiny a pokud nepřijde reakce od DM útok začít, takovéto jednání bude považováno za porušení pravidel.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Horní jeskyně
Hned v začátku NT jsem toto řešila přímo s DM a bylo mi řečeno že ona vesnice o třech npc, bez stráží není jako vesnice brána a je volně k zabíjení. Dokonce jsme ji vyvraždovali i jako podtemnáci a vše bylo v pohodě.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Horní jeskyně
Pouze 3 NPC tam zkraje rozhodně nebyli (netuším, jak je to nyní či jak to bylo po zkrácení lokací). Možná bych ještě někde našel screenshoty. Bylo tam minimálně 10 lidí a navíc i se stařešinou, takže je divné, že by ti někdo něco takového napsal. To je stejné, jako bych vymlátil pilu v Dorenu či hornickou osadu a nebo tu dřevorubeckou osadu před Petronikou.NesQe wrote:Hned v začátku NT jsem toto řešila přímo s DM a bylo mi řečeno že ona vesnice o třech npc, bez stráží není jako vesnice brána a je volně k zabíjení. Dokonce jsme ji vyvraždovali i jako podtemnáci a vše bylo v pohodě.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii