Funguje Thalie?
Funguje Thalie?
Zdravim, chtěl bych zjistit, jestli thalie funguje, jak má. Zkoušel jsem se dostat na stránky (+se přihlasit) na dvou místech, nefungovalo. Tak jsem to bral, že jsou nějaké problémy a že se to časem opraví. Ale na třetím místě mi thalie (forum) naskočilo a koukám, že lidi se na serveru mění (takže to není jen nějaká statická obrazovka, co taky párkrát bývalo) Může mi někdo poradit, v čem může být zakopaný pes? Nemohla se třeba mooje adresa dostat do blokovaných?
Hlásí mi to, že IP adresa serveru thalie.pisfree.cz nebyla nalezena, tento web není dostupný
Hlásí mi to, že IP adresa serveru thalie.pisfree.cz nebyla nalezena, tento web není dostupný
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Funguje Thalie?
Mám zhruba od včerejší půlnoci stejný problém. Web ani fórum se nenačtou. Chybová hláška:
Připojení do hry funguje nadále bez problému.
Na fórum píšu přes VPN.
Poskytovatel internetu O2.DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
Připojení do hry funguje nadále bez problému.
Na fórum píšu přes VPN.
Re: Funguje Thalie?
...a nějaký nápad, co by se mohlo stát, že mi to nyní nefunguje? Včera bylo ještě vše v pohodě, připojení k internetu je také v pořádku, jen mi to na těch standardních místech hlásí, že server nenalezen.
Teď, když zkouším Thalii z domova i z druhé domácí adresy, píše, že server nenalezen. Když jsem se ale na noťasu teď přes VPNku přihlásil do firemní sítě, dostanu se na forko (bez VPN taky nic).
Nebyl by nějaký nápad, co v tom může být za botu?
Teď, když zkouším Thalii z domova i z druhé domácí adresy, píše, že server nenalezen. Když jsem se ale na noťasu teď přes VPNku přihlásil do firemní sítě, dostanu se na forko (bez VPN taky nic).
Nebyl by nějaký nápad, co v tom může být za botu?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Funguje Thalie?
Nejsem z toho o moc moudřejší než ty. Uvidíme, co ostatní. Některým prý funguje přístup bez problému.Barbar321 wrote:...a nějaký nápad, co by se mohlo stát, že mi to nyní nefunguje? Včera bylo ještě vše v pohodě, připojení k internetu je také v pořádku, jen mi to na těch standardních místech hlásí, že server nenalezen.
Teď, když zkouším Thalii z domova i z druhé domácí adresy, píše, že server nenalezen. Když jsem se ale na noťasu teď přes VPNku přihlásil do firemní sítě, dostanu se na forko (bez VPN taky nic).
Nebyl by nějaký nápad, co v tom může být za botu?
Re: Funguje Thalie?
Po restartu také nic
...ale ostatní, pokud mají stejný problém, nebudou moct nic nahlásit. Zkrátka se nedostanou na forko a budou nejspíš stejně jako já ráno předpokládat, že je nějaký problém na straně pilsfree (když server nenajde, do hry se nepřihlásí). Mě se to vlastně povedlo jen náhodou, že jsem na homeoffice a přihlásil jsem se na VPNku. Odpoledne budu mít taky smůlu a nedostanu se ani na forko (nedostanu se znova na VPN).
...ale ostatní, pokud mají stejný problém, nebudou moct nic nahlásit. Zkrátka se nedostanou na forko a budou nejspíš stejně jako já ráno předpokládat, že je nějaký problém na straně pilsfree (když server nenajde, do hry se nepřihlásí). Mě se to vlastně povedlo jen náhodou, že jsem na homeoffice a přihlásil jsem se na VPNku. Odpoledne budu mít taky smůlu a nedostanu se ani na forko (nedostanu se znova na VPN).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Funguje Thalie?
U mě vše funguje bez obtíží jak hra tak forum a stránky.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Funguje Thalie?
Nu, možná jsem jediný, komu to nefunguje (ze dvou IP adres), ale na druhou stranu, pokud je ještě někdo, komu to nefunguje, nebude mít jak dát zprávu, že mu to nefunguje 
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Funguje Thalie?
Určitě nejsi jediný. Já to zkoušel ze tří ip adres a bez úspěchu. Jedinou cestou zůstává VPN.Barbar321 wrote:Nu, možná jsem jediný, komu to nefunguje (ze dvou IP adres), ale na druhou stranu, pokud je ještě někdo, komu to nefunguje, nebude mít jak dát zprávu, že mu to nefunguje
Re: Funguje Thalie?
Pokud by se jednalo čistě o nemožnost dostat se na stránku, tak by mě napadlo zkusit vymazat historii, cache browseru nebo zkusit anonymní okno.
Pokud blbne i připojení do hry, tak je to zřejmě něco v síťovém nastavením domácí konfigurace (možná nějaký systémový update ?) nebo na straně operátora poskytovatele internetu.
Hru jsem zatím nezkoušel, ale hlavní stránka a fórum bez problému i bez potřeby VPN.
Pokud blbne i připojení do hry, tak je to zřejmě něco v síťovém nastavením domácí konfigurace (možná nějaký systémový update ?) nebo na straně operátora poskytovatele internetu.
Hru jsem zatím nezkoušel, ale hlavní stránka a fórum bez problému i bez potřeby VPN.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Funguje Thalie?
Je mi ale divný, že se mi to děje na dvou naprosto nepropojených počítačích a v podstatě náhle. Takže by mi bylo divný, že by se na dvou odlišných počítačích přes noc nějak změnila konfigurace domácí sítě.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Funguje Thalie?
Kdo je poskytovatelem tvého internetového připojení?Barbar321 wrote:Je mi ale divný, že se mi to děje na dvou naprosto nepropojených počítačích a v podstatě náhle. Takže by mi bylo divný, že by se na dvou odlišných počítačích přes noc nějak změnila konfigurace domácí sítě.
Re: Funguje Thalie?
Dle toho, co jsem probral s lidmi na Discordu, tak je nějaký problém u poskytovatelů.
Mám UPC/Vodafone a jede mi vše jako vždy.
Xantipa má O2 a nejede jí to.
Paulus na O2 telefonu nefunguje, ale na O2 firemní lince ano.
Mám UPC/Vodafone a jede mi vše jako vždy.
Xantipa má O2 a nejede jí to.
Paulus na O2 telefonu nefunguje, ale na O2 firemní lince ano.
.
Re: Funguje Thalie?
Taky mám O2, nefunguje na mobilním připojení ani na domácím xdsl.
Re: Funguje Thalie?
Takže to vypadá, že problém má asi jen O2. Pokud to Barbar nevyvrátí