Dokonce jsem se rozhodl tento nešvár přivést k dokonalosti. Proto přidávám jednu takovou píseň, dle mého skromného názoru krásně zapadající na vlastnickou strukturu přístavního hostince, a jejich zaměstnance. Každý dle svého názoru nechť zhodnotí
https://www.youtube.com/watch?v=Z0DO0XyS8Ko