Písně k popisu postav

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

Post Reply
Johysek
Nováček
Posts: 34
Joined: 15:45 21. Feb 2013

Písně k popisu postav

Post by Johysek »

Koukal jsem že se nám tu rozmohl jeden takový nešvár...a to je u popisu postav mít nějakou písničku. Tak sem si říkal že se přidám také.

Dokonce jsem se rozhodl tento nešvár přivést k dokonalosti. Proto přidávám jednu takovou píseň, dle mého skromného názoru krásně zapadající na vlastnickou strukturu přístavního hostince, a jejich zaměstnance. Každý dle svého názoru nechť zhodnotí :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Z0DO0XyS8Ko
Post Reply