craft kovařina

Moderators: DM, WB

User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: craft kovařina

Post by Barbar321 »

Teď jsem takto udělal dýku, která je normálně použitelná, má dng jako standard dýka bez bonusu k útoku, očarování 1k6 kyselina a má IRL jen 2.

Asi by chtělo napálit ohromný postih na nedokončené zbraně, jak kdysi bývalo.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: craft kovařina

Post by Shaman88 »

Barbar321 wrote:Teď jsem takto udělal dýku, která je normálně použitelná, má dng jako standard dýka bez bonusu k útoku, očarování 1k6 kyselina a má IRL jen 2.

Asi by chtělo napálit ohromný postih na nedokončené zbraně, jak kdysi bývalo.
V čem je problém?
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: craft kovařina

Post by Barbar321 »

Shaman88 wrote:
Barbar321 wrote:Teď jsem takto udělal dýku, která je normálně použitelná, má dng jako standard dýka bez bonusu k útoku, očarování 1k6 kyselina a má IRL jen 2.

Asi by chtělo napálit ohromný postih na nedokončené zbraně, jak kdysi bývalo.
V čem je problém?
Problém je v tom, že se lowíkům mohou do rukou dostat zbraně, na které by jinak systémově neměli nárok (když si na to seženou peníze). Pokud se udělá standard zbraň, ukončí se přidáním přísady a násady, vyskočí automaticky IRL, u nedokončených zbraní je ale IRL 1. Kromě toho, když tedy bych dokončil zbraň z nízkolevelového materiálu, dostanu ve výsledku postih, takže proč to dokončovat, když nedokončená zbraň má lepší vlastnosti než dokončená?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Post Reply