Teď jsem takto udělal dýku, která je normálně použitelná, má dng jako standard dýka bez bonusu k útoku, očarování 1k6 kyselina a má IRL jen 2.
Asi by chtělo napálit ohromný postih na nedokončené zbraně, jak kdysi bývalo.
craft kovařina
Re: craft kovařina
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft kovařina
V čem je problém?Barbar321 wrote:Teď jsem takto udělal dýku, která je normálně použitelná, má dng jako standard dýka bez bonusu k útoku, očarování 1k6 kyselina a má IRL jen 2.
Asi by chtělo napálit ohromný postih na nedokončené zbraně, jak kdysi bývalo.
Re: craft kovařina
Problém je v tom, že se lowíkům mohou do rukou dostat zbraně, na které by jinak systémově neměli nárok (když si na to seženou peníze). Pokud se udělá standard zbraň, ukončí se přidáním přísady a násady, vyskočí automaticky IRL, u nedokončených zbraní je ale IRL 1. Kromě toho, když tedy bych dokončil zbraň z nízkolevelového materiálu, dostanu ve výsledku postih, takže proč to dokončovat, když nedokončená zbraň má lepší vlastnosti než dokončená?Shaman88 wrote:V čem je problém?Barbar321 wrote:Teď jsem takto udělal dýku, která je normálně použitelná, má dng jako standard dýka bez bonusu k útoku, očarování 1k6 kyselina a má IRL jen 2.
Asi by chtělo napálit ohromný postih na nedokončené zbraně, jak kdysi bývalo.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii