POKUS O OPRAVU: prahvozd - zelený drak

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

POKUS O OPRAVU: prahvozd - zelený drak

Post by Barbar321 »

V lokaci se zeleným drakem je nějaká vychytávka, která zaručeně vyhazuje ze hry. Během chvíle mi to minimálně 5x vypadlo, poté jsem se objevil v pekle

Může mě odsud někdo vytáhnout?

...a přeupravit lokaci?

Nejsem sám, komu to zde vypadává dost spolehlivě
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: prahvozd

Post by May »

Barbar321 wrote:V lokaci se zeleným drakem je nějaká vychytávka, která zaručeně vyhazuje ze hry. Během chvíle mi to minimálně 5x vypadlo, poté jsem se objevil v pekle

Může mě odsud někdo vytáhnout?

...a přeupravit lokaci?

Nejsem sám, komu to zde vypadává dost spolehlivě
Potvrzuji včera jsem na to umřela tak pětkrát po sobě.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: prahvozd

Post by Barbar321 »

May wrote:
Barbar321 wrote:V lokaci se zeleným drakem je nějaká vychytávka, která zaručeně vyhazuje ze hry. Během chvíle mi to minimálně 5x vypadlo, poté jsem se objevil v pekle

Může mě odsud někdo vytáhnout?

...a přeupravit lokaci?

Nejsem sám, komu to zde vypadává dost spolehlivě
Potvrzuji včera jsem na to umřela tak pětkrát po sobě.
5x umřela a nebo ti to 5x vypadlo a pak ti postava umřela tj. po šesté se probudila v pekle?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
dzenda
Nováček
Posts: 2
Joined: 18:55 16. Apr 2020

Re: prahvozd

Post by dzenda »

Barbar321 wrote:V lokaci se zeleným drakem je nějaká vychytávka, která zaručeně vyhazuje ze hry. Během chvíle mi to minimálně 5x vypadlo, poté jsem se objevil v pekle

Může mě odsud někdo vytáhnout?

...a přeupravit lokaci?

Nejsem sám, komu to zde vypadává dost spolehlivě

Ono to není tou lokačkou ale spíš tím drakem, páč my jsme ho omylem vytáhly nahoru (při taktické ústupu) a stejně to padalo.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: prahvozd

Post by Rejty »

Pokus o opravu, drakovi změněn vzhled na jiný.
Vedoucí týmu Thalie
Locked