V lokaci se zeleným drakem je nějaká vychytávka, která zaručeně vyhazuje ze hry. Během chvíle mi to minimálně 5x vypadlo, poté jsem se objevil v pekle
Může mě odsud někdo vytáhnout?
...a přeupravit lokaci?
Nejsem sám, komu to zde vypadává dost spolehlivě
POKUS O OPRAVU: prahvozd - zelený drak
POKUS O OPRAVU: prahvozd - zelený drak
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: prahvozd
Potvrzuji včera jsem na to umřela tak pětkrát po sobě.Barbar321 wrote:V lokaci se zeleným drakem je nějaká vychytávka, která zaručeně vyhazuje ze hry. Během chvíle mi to minimálně 5x vypadlo, poté jsem se objevil v pekle
Může mě odsud někdo vytáhnout?
...a přeupravit lokaci?
Nejsem sám, komu to zde vypadává dost spolehlivě
Re: prahvozd
5x umřela a nebo ti to 5x vypadlo a pak ti postava umřela tj. po šesté se probudila v pekle?May wrote:Potvrzuji včera jsem na to umřela tak pětkrát po sobě.Barbar321 wrote:V lokaci se zeleným drakem je nějaká vychytávka, která zaručeně vyhazuje ze hry. Během chvíle mi to minimálně 5x vypadlo, poté jsem se objevil v pekle
Může mě odsud někdo vytáhnout?
...a přeupravit lokaci?
Nejsem sám, komu to zde vypadává dost spolehlivě
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: prahvozd
Barbar321 wrote:V lokaci se zeleným drakem je nějaká vychytávka, která zaručeně vyhazuje ze hry. Během chvíle mi to minimálně 5x vypadlo, poté jsem se objevil v pekle
Může mě odsud někdo vytáhnout?
...a přeupravit lokaci?
Nejsem sám, komu to zde vypadává dost spolehlivě
Ono to není tou lokačkou ale spíš tím drakem, páč my jsme ho omylem vytáhly nahoru (při taktické ústupu) a stejně to padalo.