prohlídka inventáře postav
prohlídka inventáře postav
Chtěl bych se zeptat, zda-li proběhla nějaká kontrola předmětů u postav. Byl jsem v dílně a najednou se mi objevila hláška "ztracený předmět luk z mrtvého těla"
Rád bych tedy zjistil, co se děje a jestli je to v pořádku...i když nemám informace o tom, že by se jednalo o nějaký vyjímečný předmět
Rád bych tedy zjistil, co se děje a jestli je to v pořádku...i když nemám informace o tom, že by se jednalo o nějaký vyjímečný předmět
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: prohlídka inventáře postav
Ahoj, přídávám se taky. Stejný luk jsem postavě koupil u dobrodruha před dlouhou dobou a dal do trezoru až dosáhne lvl. V trezoru jsem ale luk nenašel. Nevím ani kdy zmizel - a nemám ani screen že jsem ho v sejfu měl.Barbar321 wrote:Chtěl bych se zeptat, zda-li proběhla nějaká kontrola předmětů u postav. Byl jsem v dílně a najednou se mi objevila hláška "ztracený předmět luk z mrtvého těla"
Rád bych tedy zjistil, co se děje a jestli je to v pořádku...i když nemám informace o tom, že by se jednalo o nějaký vyjímečný předmět
Byl nějaký DM zásah? Luk měl dávat dmg negativkou, byl +4 a měl status mocný (myyslím že +6). Příběh měl o tom, že ho na dně propasti z mrstvých těl vytvožil nějaký čáryfuk kterého do propasti zahnali nějací lítající neprátelé.
Re: prohlídka inventáře postav
DM nemá v podstatě způsob, jak něco sebrat z hráčského persistentního trezoru. Když pominu současné nahlížení více postav do jednoho inventáře. A myslim, že přímé mazání z SQL tu nikdo nepoužívá.JanF wrote:Ahoj, přídávám se taky. Stejný luk jsem postavě koupil u dobrodruha před dlouhou dobou a dal do trezoru až dosáhne lvl. V trezoru jsem ale luk nenašel. Nevím ani kdy zmizel - a nemám ani screen že jsem ho v sejfu měl.
Byl nějaký DM zásah? Luk měl dávat dmg negativkou, byl +4 a měl status mocný (myyslím že +6). Příběh měl o tom, že ho na dně propasti z mrstvých těl vytvožil nějaký čáryfuk kterého do propasti zahnali nějací lítající neprátelé.
Nicméně u hráče JanF vidim v trezoru nějaký luk z mrtvého těla, ale pokud je to dnes už po úpravách neplatný item, tak ho nejspíš už persistence nedokáže zrekonstruovat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: prohlídka inventáře postav
Já ten luk na jedné z postav stále mám, jestli to nějak pomůže.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: prohlídka inventáře postav
Zkontroloval jsem oba sejfy co má postava má - luk v nich není vidět, nejde vybrat. Luk vlastně je a zároveň není.kucik wrote:Nicméně u hráče JanF vidim v trezoru nějaký luk z mrtvého těla, ale pokud je to dnes už po úpravách neplatný item, tak ho nejspíš už persistence nedokáže zrekonstruovat.
Proč je luk neplatný? Postava ho koupila někdy konec 05/2020 - začátek 06/2020 u dobrodruha. O akci úprav itemů nevím.
Proč zmizel Barbarovi z invu?
Proč na jedné postavě vadí a na postavě NeSque ne?
Re: prohlídka inventáře postav
To už je otázka na někoho jiného.JanF wrote:Proč je luk neplatný? Postava ho koupila někdy konec 05/2020 - začátek 06/2020 u dobrodruha. O akci úprav itemů nevím.kucik wrote:Nicméně u hráče JanF vidim v trezoru nějaký luk z mrtvého těla, ale pokud je to dnes už po úpravách neplatný item, tak ho nejspíš už persistence nedokáže zrekonstruovat.
Proč zmizel Barbarovi z invu?
Proč na jedné postavě vadí a na postavě NeSque ne?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: prohlídka inventáře postav
Dneska dobrodruh prodává Luk z mrtvého těla. Neinvestoval jsem dalších 260 tisíc abych zjistil jestli se i tenhle zaklíní v sejvu a zneviditelní a už nepůjde vytáhnout.
Chyba v matrixu?
Chyba v matrixu?
Re: prohlídka inventáře postav
Dnes se mi Luk z mrtvého těla objevil v trezoru a šel vytáhnout. Nechápu.Nalkanar wrote:Pokusně jsem strčil jeden kus do trezoru.
Re: prohlídka inventáře postav
Nedáváš do trezoru větší počet předmětů než je limit?
Re: prohlídka inventáře postav
I když se JanFovi povedlo luk dostat z trezoru, pořád by mě zajímala odpověď, jak z ničeho nic mohl tento luk zmizet od mé postavy. Byl jsem v dílně a náhodou jsem si všiml hlášky ztracený luk.
Naprosto z ničeho nic. Log z události mám
Naprosto z ničeho nic. Log z události mám
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: prohlídka inventáře postav
No DMka běžně inventáře nelustrují, takže netuším.
Jinak luk jsem včera večer strčil do trezoru a stále tam v pořádku je.
Jinak luk jsem včera večer strčil do trezoru a stále tam v pořádku je.
.