VYŘEŠENO - výcvik
VYŘEŠENO - výcvik
zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: výcvik
V karathe?rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
Re: výcvik
ano v akademiiShaman88 wrote:V karathe?rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: výcvik
A čísla žlutá ti tam skákala?rosnicka wrote:ano v akademiiShaman88 wrote:V karathe?rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
Re: výcvik
pod textem bylo číslo a skákalo to tam , takže nemám brát ohled na to když to píše že se zbraní cíl nezasáhnu ?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: výcvik
Bylo tam že s danou zbraní cíl nezraníš. A je to správně, my nechceme aby šlo toho panáka rozbít. Jen prostě zásahy se počítají.rosnicka wrote:pod textem bylo číslo a skákalo to tam , takže nemám brát ohled na to když to píše že se zbraní cíl nezasáhnu ?
Re: výcvik
super, to je to co jsem chtěla vědět. děkuji pěkně za odpověd.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska