Říkám, já si na to už zvykl, ale je to nepříjemné a nevím jestli to zabere spousty práce, ale zda by s tím šlo něco dělat.
Takové to "Podařilo se ti něco vytěžit, ale místo toho jsou tam naházený cizí znaménka a text. A pokud to nepůjde dát do češtiny, tak by nevadilo to hodit bez háčků..
Díky