Zdravím,
po dlouhé době jsem si chtěl zase vyzkoušet Thálii, ale narazil jsem na to, že to po mě chce nt_c_210225.hak. Bohužel není nikde dostupný. Pokud použiji odkaz (viz. obrázek výše "Konfigurační hak") tak získám jen poslední hak (310), ale už ne tu 225. Je možné, že se při návrhu této logiky vystavení pozapomnělo na lidi, které "minou" některé haky?:) Je nějaká možnost získat starší haky (není ani součástí odkazu "Haky s modely")? Možná by nebylo od věci mít na stránkách odkazy pro jednotlivé vystavené haky?
Problém s haky
Re: Problém s haky
Zrovna ses vlezl do momentu když jsem nahrál nový hak.Progress wrote:Zdravím,
po dlouhé době jsem si chtěl zase vyzkoušet Thálii, ale narazil jsem na to, že to po mě chce nt_c_210225.hak. Bohužel není nikde dostupný. Pokud použiji odkaz (viz. obrázek výše "Konfigurační hak") tak získám jen poslední hak (310), ale už ne tu 225. Je možné, že se při návrhu této logiky vystavení pozapomnělo na lidi, které "minou" některé haky?:) Je nějaká možnost získat starší haky (není ani součástí odkazu "Haky s modely")? Možná by nebylo od věci mít na stránkách odkazy pro jednotlivé vystavené haky?
Re: Problém s haky
Ted po restartu by už to mělo jít.
Re: Problém s haky
Dekuji za rychlé řešení i reakci.
Re: Problém s haky
Po stažení nových souborů nenasadím postavě opasek. Spadne se zprávou "Tento předmět nelze vybavit." To stejný i boty.
opasky jsou "opasek bojové zručnosti" a "léčitelův mocný spojenec", boty jsou "boty lovce"
opasky jsou "opasek bojové zručnosti" a "léčitelův mocný spojenec", boty jsou "boty lovce"
Re: Problém s haky
Nebyl ten opasek pro povolání, které tvoje postava nemá ?JanF wrote:Po stažení nových souborů nenasadím postavě opasek. Spadne se zprávou "Tento předmět nelze vybavit."
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Problém s haky
Je tam chyba, už dělám na opravě.Fryn wrote:Nebyl ten opasek pro povolání, které tvoje postava nemá ?JanF wrote:Po stažení nových souborů nenasadím postavě opasek. Spadne se zprávou "Tento předmět nelze vybavit."
Re: Problém s haky
Mám stejný problém za čaroděje, akorát s holí u které píše, že se jedná o obouruční zbraň. Dále ještě u helmy.JanF wrote:Po stažení nových souborů nenasadím postavě opasek. Spadne se zprávou "Tento předmět nelze vybavit." To stejný i boty.
opasky jsou "opasek bojové zručnosti" a "léčitelův mocný spojenec", boty jsou "boty lovce"
Zirud: Obrovský hakavarn s obrovskou sekerou na rameni... ZIRUD ZNIČIT!!