Problém s haky

Moderators: DM, WB

Post Reply
Progress
Poutník
Posts: 68
Joined: 14:18 27. Apr 2014

Problém s haky

Post by Progress »

Zdravím,

po dlouhé době jsem si chtěl zase vyzkoušet Thálii, ale narazil jsem na to, že to po mě chce nt_c_210225.hak. Bohužel není nikde dostupný. Pokud použiji odkaz (viz. obrázek výše "Konfigurační hak") tak získám jen poslední hak (310), ale už ne tu 225. Je možné, že se při návrhu této logiky vystavení pozapomnělo na lidi, které "minou" některé haky?:) Je nějaká možnost získat starší haky (není ani součástí odkazu "Haky s modely")? Možná by nebylo od věci mít na stránkách odkazy pro jednotlivé vystavené haky?
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Problém s haky

Post by Shaman88 »

Progress wrote:Zdravím,

po dlouhé době jsem si chtěl zase vyzkoušet Thálii, ale narazil jsem na to, že to po mě chce nt_c_210225.hak. Bohužel není nikde dostupný. Pokud použiji odkaz (viz. obrázek výše "Konfigurační hak") tak získám jen poslední hak (310), ale už ne tu 225. Je možné, že se při návrhu této logiky vystavení pozapomnělo na lidi, které "minou" některé haky?:) Je nějaká možnost získat starší haky (není ani součástí odkazu "Haky s modely")? Možná by nebylo od věci mít na stránkách odkazy pro jednotlivé vystavené haky?
Zrovna ses vlezl do momentu když jsem nahrál nový hak.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Problém s haky

Post by Shaman88 »

Ted po restartu by už to mělo jít.
Progress
Poutník
Posts: 68
Joined: 14:18 27. Apr 2014

Re: Problém s haky

Post by Progress »

Dekuji za rychlé řešení i reakci.
JanF
Nováček
Posts: 33
Joined: 21:10 17. Apr 2020

Re: Problém s haky

Post by JanF »

Po stažení nových souborů nenasadím postavě opasek. Spadne se zprávou "Tento předmět nelze vybavit." To stejný i boty.
opasky jsou "opasek bojové zručnosti" a "léčitelův mocný spojenec", boty jsou "boty lovce"
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Problém s haky

Post by Fryn »

JanF wrote:Po stažení nových souborů nenasadím postavě opasek. Spadne se zprávou "Tento předmět nelze vybavit."
Nebyl ten opasek pro povolání, které tvoje postava nemá ?
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Problém s haky

Post by Shaman88 »

Fryn wrote:
JanF wrote:Po stažení nových souborů nenasadím postavě opasek. Spadne se zprávou "Tento předmět nelze vybavit."
Nebyl ten opasek pro povolání, které tvoje postava nemá ?
Je tam chyba, už dělám na opravě.
libixar
Nováček
Posts: 11
Joined: 10:57 27. Oct 2010

Re: Problém s haky

Post by libixar »

JanF wrote:Po stažení nových souborů nenasadím postavě opasek. Spadne se zprávou "Tento předmět nelze vybavit." To stejný i boty.
opasky jsou "opasek bojové zručnosti" a "léčitelův mocný spojenec", boty jsou "boty lovce"
Mám stejný problém za čaroděje, akorát s holí u které píše, že se jedná o obouruční zbraň. Dále ještě u helmy.
Zirud: Obrovský hakavarn s obrovskou sekerou na rameni... ZIRUD ZNIČIT!!
JanF
Nováček
Posts: 33
Joined: 21:10 17. Apr 2020

Re: Problém s haky

Post by JanF »

u mé postavy opraveno
Post Reply