Karatha - Vozka Hans nechce vést do Tartenu.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Crusty
Nováček
Posts: 8
Joined: 18:47 25. Nov 2015

Karatha - Vozka Hans nechce vést do Tartenu.

Post by Crusty »

Ahoj, chtěl bych nahlásit, že Vozka Hans nechce s hráčem mluvit.
Pouze se otočí na hráče a nic, jakoby neměl zakomponovaný žádný rozhovor.

Díky, jestli to někdo spraví :var_2:
Yvar Bjornsonn - "Neustupuju!" = Smolař
Merem - "Ceš med?"
Taurionus z Jitřenky - "Na krásu s*re bílej tesák" = ToKa
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Karatha - Vozka Hans nechce vést do Tartenu.

Post by May »

Crusty wrote:Ahoj, chtěl bych nahlásit, že Vozka Hans nechce s hráčem mluvit.
Pouze se otočí na hráče a nic, jakoby neměl zakomponovaný žádný rozhovor.

Díky, jestli to někdo spraví :var_2:
On se čas od času zasekne....
User avatar
Crusty
Nováček
Posts: 8
Joined: 18:47 25. Nov 2015

Re: Karatha - Vozka Hans nechce vést do Tartenu.

Post by Crusty »

No, tak víš co, on už je takhle 4 dny.
I kdyby se zasekával, nemá se zasekávat dle mého.
Yvar Bjornsonn - "Neustupuju!" = Smolař
Merem - "Ceš med?"
Taurionus z Jitřenky - "Na krásu s*re bílej tesák" = ToKa
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Karatha - Vozka Hans nechce vést do Tartenu.

Post by May »

Crusty wrote:No, tak víš co, on už je takhle 4 dny.
I kdyby se zasekával, nemá se zasekávat dle mého.
Aha. Tak dobře.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Karatha - Vozka Hans nechce vést do Tartenu.

Post by KaTo »

Doplním, že Vozka Hanz vás ani nedoveze z Tartenu do Karathy.
Vypadá to, že tohle spojení vypadlo "oboustranně".
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Post Reply