Pouze se otočí na hráče a nic, jakoby neměl zakomponovaný žádný rozhovor.
Díky, jestli to někdo spraví
On se čas od času zasekne....Crusty wrote:Ahoj, chtěl bych nahlásit, že Vozka Hans nechce s hráčem mluvit.
Pouze se otočí na hráče a nic, jakoby neměl zakomponovaný žádný rozhovor.
Díky, jestli to někdo spraví
Aha. Tak dobře.Crusty wrote:No, tak víš co, on už je takhle 4 dny.
I kdyby se zasekával, nemá se zasekávat dle mého.