Tak ono v podstatě o nic nejde, ta šance je malá, normální zbraní by padnul mnohem rychleji a takový kus se lowíkům do rukou stejně nedostane. Spíš jsem se ptal, jestli není chyba, že tu nefunguje nějaká ochrana, jako u kouzel pro bosse. Silnější bossové stejně tu past směle přehodí.
Děkuju za vysvětlení a asi bych celou tuto záležitost pustil z mysli
craft očarování
Re: craft očarování
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft očarování
Nevím tedy, jestli to má nyní ještě smysl řešit, když se bude zavádět balanc zbraní, ale když jsem s postavou trénoval očarování, šla mi v dýce udělat poprava nemrtvých se 180%. Když jsem se ale dostal na maximum a zkusil plné očarování kamenem 200%, napsalo to, že do zbraně se vejde pouze 120% a náležitě to ořízlo.
Co si tak vzpomínám, psalo se, že tyto schopnosti nejsou limitované velikostí zbraně.
Co si tak vzpomínám, psalo se, že tyto schopnosti nejsou limitované velikostí zbraně.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft očarování
Při očarování bojových rukavic vampem (upířím obnovením) zmizí, respektive se použíjí, veškeré ingredience k tomu potřebné ale ve výsledku to na rukavice neudělá žádný efekt = rukavice zůstávají bez jakéhokoliv očarování.
Podle všeho by na rukávky vamp měl fungovat... jedná se tedy o bug.??
Podle všeho by na rukávky vamp měl fungovat... jedná se tedy o bug.??
=============
Seart
Seart
Re: craft očarování
Na 99% něco "skřípe" v craftu
NEBO
je tam nějaké "past" při nastavování, která nám uniká, v tom případě prosím o info, na co si dát příště pozor.
A - kovařina:
1) nastaveno kování Stínová kamy (s pradubovou rukovětí)
2) ale při kování to psalo, že se kove kukri
3) nakonec vykována správně kama
B - očarovávání:
1) trubice nastavena na 200% Upíra (100+100) (i po skončení očarování stále zůstalo nastavení na 200% upíra)
2) vložen největší kámen s 190% duší
3) během klikání se průběžně na střídačku psalo, že se čaruje 200% upíra anebo že se čaruje upír s kyselinou
4) nakonec očarován jen 100% upír (tj. +1 vampýří sání), zbytek duše nepoužit (vypadá to, že to bralo tu kyselinu, které se neprojevila)
NEBO
je tam nějaké "past" při nastavování, která nám uniká, v tom případě prosím o info, na co si dát příště pozor.
A - kovařina:
1) nastaveno kování Stínová kamy (s pradubovou rukovětí)
2) ale při kování to psalo, že se kove kukri
3) nakonec vykována správně kama
B - očarovávání:
1) trubice nastavena na 200% Upíra (100+100) (i po skončení očarování stále zůstalo nastavení na 200% upíra)
2) vložen největší kámen s 190% duší
3) během klikání se průběžně na střídačku psalo, že se čaruje 200% upíra anebo že se čaruje upír s kyselinou
4) nakonec očarován jen 100% upír (tj. +1 vampýří sání), zbytek duše nepoužit (vypadá to, že to bralo tu kyselinu, které se neprojevila)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: craft očarování
Je dulezite u kazdeho ocarovani natvrdo kliknout na % ocarovani bez ohledu na to, co to pise. tj. pokazde musis nejprve kliknout na 200% a pak nastavit stejne vedlejsi i hlavni ocarovani
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft očarování
Přiznám se, že z očarování jsem už opravdu rozčarovaný. Snažím se nastavit kombinaci 100 % nějaký element a 60 % popravy (jen kvůli skillování). Kliknu na poměr, pak zvolím hlavní a vedlejší očarování. Vše se tváří, že je správně. Výsledné očarování je čistá kyselina, která tam byla původně, takže za málo expů. Předtím se mi u dvou kamenů stalo, že to zase vzalo pouze čistou popravu, ač tam byla kombinace s elementem.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
Lens: mluvka
Sallias
Re: craft očarování
Thurms wrote:Přiznám se, že z očarování jsem už opravdu rozčarovaný.
Pamatuju si, že jsem s ním měl podobné obtíže Občas nebylo úplně intuitivní, kolik se vezme jako hlavní a kolik jako vedlejší, co si ještě pamatuju.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: craft očarování
O intuitivnosti to bohužel není. Zkoušel jsem to schválně několikrát nastavit, aby tam byla kombinace x a ono si to ve výsledku vzalo kombinaci y (tu úplně původní, ač jsem ji několikrát změnil). Jinými slovy si to nevezme kombinaci, kterou nastavíš...Caehan wrote:Thurms wrote:Přiznám se, že z očarování jsem už opravdu rozčarovaný.![]()
Pamatuju si, že jsem s ním měl podobné obtíže Občas nebylo úplně intuitivní, kolik se vezme jako hlavní a kolik jako vedlejší, co si ještě pamatuju.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
Lens: mluvka
Sallias
Re: craft očarování
Potvrdím to, je tomu tak. Zkazil jsem tímto před cca rokem několik 180% a 200% kamenů. Ale tím, že je to kombinace jen pro trénování, v praxi naprosto nepoužitelná, nechal jsem to být a útrpně to překlenul na jiném.Thurms wrote:O intuitivnosti to bohužel není. Zkoušel jsem to schválně několikrát nastavit, aby tam byla kombinace x a ono si to ve výsledku vzalo kombinaci y (tu úplně původní, ač jsem ji několikrát změnil). Jinými slovy si to nevezme kombinaci, kterou nastavíš...Caehan wrote:Thurms wrote:Přiznám se, že z očarování jsem už opravdu rozčarovaný.![]()
Pamatuju si, že jsem s ním měl podobné obtíže Občas nebylo úplně intuitivní, kolik se vezme jako hlavní a kolik jako vedlejší, co si ještě pamatuju.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii