System je asi nastavený že dává od 50% do 100% HP nemýlím se?Neithan1 wrote:Edit : Jachyme, co sledujes tymto tematom ? Nechapem to ja a ani nemusim predpokladat ze to nechapu aj ostatny, co sa stalo ? Dostal si menej zivota nez by sis prial ? Ja by som si prial jachtu a tiez ju nemam, DOSPEJ
Jinak opět stará věc - nic nikomu nevyčítám , nikoho nenapadám, jen si povzdehnu nad osudem , většina to pochopí v klidu ale někdo musí mít utočný tón , že . Neithan1 přece ví že jsem druhý nejstarší na serveru a přesto se ze mne alespon pokusí udělat troubu, poznámkou na konci. A to jsem tu skoro půl roku nic nenapsal, už ani nenapíšu a ani to nebudu raději číst to forum.