"Byl jsi vyhozen"
"Byl jsi vyhozen"
Zdravim, nejde mi lognout do hry. Neukáže se ani načítací obrazovka - po chvíli jen nápis "Byl si vyhozen" a pád do windows. IP adresu na účtu přes stránky Thalie sem aktualizoval (i zkoušel odškrtnout její kontrolu). Nepomohlo to, nápady?
Re: "Byl jsi vyhozen"
Problém nebude u tebe, ale na straně serveru. Jedině zkusit znovu restartovat. Taky se nemůžu přihlásit, stejný problém, před restartem jsem normálně byl ve hře.
-
earil henden
- Nováček
- Posts: 36
- Joined: 11:39 20. Jul 2011
- Location: Mladá Boleslav
Re: "Byl jsi vyhozen"
Kdo by to musel teď restartovat aby to fungovalo dřív než automaticky restart?Sapal wrote:Problém nebude u tebe, ale na straně serveru. Jedině zkusit znovu restartovat. Taky se nemůžu přihlásit, stejný problém, před restartem jsem normálně byl ve hře.
Virgish,Lorin,Davis Tylner,Siri
Re: "Byl jsi vyhozen"
Zkusil jsem dát restart, za cca 5 minut by to mělo být dokončené. Dejte prosím vědět, jestli to pomohlo.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: "Byl jsi vyhozen"
běží
Vladimir Morzanov - "Nejsem upír...jen tak vypadám."
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
-
earil henden
- Nováček
- Posts: 36
- Joined: 11:39 20. Jul 2011
- Location: Mladá Boleslav
Re: "Byl jsi vyhozen"
Dodatečně děkujeme;-)Alquist wrote:běží