"Byl jsi vyhozen"

Moderators: DM, WB

Post Reply
Timer4321
Nováček
Posts: 6
Joined: 13:27 15. Oct 2023

"Byl jsi vyhozen"

Post by Timer4321 »

Zdravim, nejde mi lognout do hry. Neukáže se ani načítací obrazovka - po chvíli jen nápis "Byl si vyhozen" a pád do windows. IP adresu na účtu přes stránky Thalie sem aktualizoval (i zkoušel odškrtnout její kontrolu). Nepomohlo to, nápady?
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: "Byl jsi vyhozen"

Post by Sapal »

Problém nebude u tebe, ale na straně serveru. Jedině zkusit znovu restartovat. Taky se nemůžu přihlásit, stejný problém, před restartem jsem normálně byl ve hře.
earil henden
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:39 20. Jul 2011
Location: Mladá Boleslav

Re: "Byl jsi vyhozen"

Post by earil henden »

Sapal wrote:Problém nebude u tebe, ale na straně serveru. Jedině zkusit znovu restartovat. Taky se nemůžu přihlásit, stejný problém, před restartem jsem normálně byl ve hře.
Kdo by to musel teď restartovat aby to fungovalo dřív než automaticky restart?
Virgish,Lorin,Davis Tylner,Siri
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: "Byl jsi vyhozen"

Post by Fryn »

Zkusil jsem dát restart, za cca 5 minut by to mělo být dokončené. Dejte prosím vědět, jestli to pomohlo.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Alquist
Nováček
Posts: 43
Joined: 12:55 28. Nov 2013

Re: "Byl jsi vyhozen"

Post by Alquist »

běží
Vladimir Morzanov - "Nejsem upír...jen tak vypadám."
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
earil henden
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:39 20. Jul 2011
Location: Mladá Boleslav

Re: "Byl jsi vyhozen"

Post by earil henden »

Alquist wrote:běží

Dekujeme
Virgish,Lorin,Davis Tylner,Siri
Timer4321
Nováček
Posts: 6
Joined: 13:27 15. Oct 2023

Re: "Byl jsi vyhozen"

Post by Timer4321 »

Alquist wrote:běží
Dodatečně děkujeme;-)
Post Reply