Pády servru

Moderators: DM, WB

Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Pády servru

Post by Fryn »

Jeanes wrote:Dneska stejný problém. "Byl jsi zaveden." A já bych hrál jak divej! :D
To je prostě zákon schválnosti. Se to musí zrovna stát když někdo chce hrát a já nekontroluju co se děje na Thalii :).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Pády servru

Post by Jeanes »

Nejde se připojit.
"Byl jsi zaveden"
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Pády servru

Post by Jeanes »

Něco k tomu viz výše, pozoruju, že...

Po odlodlogu/vykopnutí ze hry ve 14:00 jsem slyšel nekonečně dlouhé opakující se klikání jako když, kliknete na jakýkoliv tlačítko v základním menu hry. Ztulmil jsem volume a ignoroval to.
Po restartu serveru jsem vybral postavičku a klikl na "hrát" → černá obrazovka, a stále to opakované klikání + "byl jsi zaveden"
Restartoval jsem svůj PC a zkusil se znovu připojit. Klikání už neslyším. Ale stále "byl jsi zaveden"

Dopoledne jsem hrál pouze já, aspoň co jsem pozoroval. Chvilku před restartem jsem odlogl a šel 5min afk. Poté jsem přilogl a napsal "/pc soul". Medit už jsem nestihnul, (...já se nechtěl po resu objevit uprostřed dungu...). To přilognutí muselo být někdy těsně před 14:00, protože jsem stihnul napsat jenom "/pc soul" a hned na to mě hra vykopla, s hláškou "postava byla uložena na serveru".

Očividně jsem ve hře už neměl být, protože hra vykopne hráče už ve 13:58... Předpokládám, že postava, která nemůže meditovat, nemůže být uložena a server si s tím potom neví rady.

Já těm mechanikám nerozumím, píšu to protože, ten problém "byl jsi zaveden" se občas objevuje a znemožňuje hru, tak jestli to je doopravdy způsobeno tímto, tak ať to všichni víte.

Omlouvám se :?
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Pády servru

Post by Fryn »

Jeanes wrote:Něco k tomu viz výše, pozoruju, že...
Pardon, všimnul jsem si toho až teď.

Dík za report, vypadá to na nějaký problém v komunikaci s databází. Během neděle budu mít snad prostor se na to podívat důkladněji.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Post Reply