Nefungující craft

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Sylmael wrote:To bude nieco ine ako lag netom. Mne sa totiz stalo ze ked som zbieral tak postava nechcela vstat a zbierala... lenze ziadna hlaska nevyskocila o vysledku zberu. Utekal som prec od bavlnika - postava sa nejak tak vyrovnala. Nasledne som skusil aktivovat NPC a presuvat veci v inventari. Vsetko slo bez lagov. No a potom kupodivu vyskocila ta hlaska ze som nazbieral bavlnu. (to som uz u bavlniku nestal). No ale kedze nevieme co to presne je nazvime to "lag" ako kedysi nasi predkovia nevedeli co je to blesk a nazvali to "boh sa hneva" :)
Nazvi to jak chces - ale je pomerne vycerpavajici stat 2 minuty u kericku s malinama a sbirat a sbirat.... Driv mi padne neviditelnost jak oberu 2 maliny. :)

jeste dodatek: Kdyz neco obirate, a onen kericek zmizi. tak se nevypne script. Takze postava porad obira a pritom nema co.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

skript: Pokud date do kotliku nad ohnem (vytvoreny pomoci ocilky a troudu) nastackovane krabi maso (tj. 2 a vice kusu), tak zpatky dostanete pouze 1 ks peceneho masa.

skript: Pri obirani Hroznoveho vina sice dostanete do invu item "Hroznove vino", ale v okne systemoveho logu se objevuje hlaska: "Acquired item: Miscelaneous Small" misto spravneho "Acquire item: Hroznove vino".
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

566344 wrote:skript: Pokud date do kotliku nad ohnem (vytvoreny pomoci ocilky a troudu) nastackovane krabi maso (tj. 2 a vice kusu), tak zpatky dostanete pouze 1 ks peceneho masa.
Toto som uz davno opravil. No ako sa zda nejaky chytrak tam dal starsiu verziu modulu a zas to premazal. :)

Poznamka : najlepsie by bolo keby sa to krabie maso urobilo nestackovatelne
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Sylmael wrote:Toto som uz davno opravil. No ako sa zda nejaky chytrak tam dal starsiu verziu modulu a zas to premazal. :)
"... a prijdou dnove, kdy otcove nepoznaji sve syny, kdy dcery budou zabijet sve matky, neveda co cini. V ten den jezdci smrti, moru, hladu a temnych sil budou jezdit mezi nami, rozsevat zkazu, zmatek a zmar. Tehdy leva ruka nebude vedet co cini ruka prava, kazda noha bude chtit jit vlastnim smerem a tela budou jak bez hlavy. Tehdy zivi budou zavidet mrtvym a mrtvi samotni budou chodit mezi nami..."

Liceni zkazy
autor neznamy
Ctvrty vek
:D
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

skript: Pri obirani Malin sice dostanete do invu item "Maliny", ale v okne systemoveho logu se objevuje hlaska: "Acquired item: Miscelaneous Small" misto spravneho "Acquire item: Maliny".[/quote]
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Aha, tak to mi uz dava zmysel. Cize najprv script da hracovi vec ktora nieje identifikovana "miscelaneous small" vtedy to napise do logu ze si tu vec dostal. A az potom script v druhom kroku identifikuje tu vec a ty v inventari vidis uz vysledok.

Riesenie : vymenit poradie 1. identifikovat objekt 2. dat hracovi objekt Image
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Sylmael wrote:Aha, tak to mi uz dava zmysel. Cize najprv script da hracovi vec ktora nieje identifikovana "miscelaneous small" vtedy to napise do logu ze si tu vec dostal. A az potom script v druhom kroku identifikuje tu vec a ty v inventari vidis uz vysledok.

Riesenie : vymenit poradie 1. identifikovat objekt 2. dat hracovi objekt Image
bing ho! :)


Dalsi potiz: nevim proc, ale ted mi Krikovicka vykoupil 30 boruvek bez potizi a dalich 30 odmitl identifikovat jako boruvky - a co vic, nezaplatil za ne! :D
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Mozno nezaplatil lebo mu dosli peniaze. Ale ma to na sekeru od teba, takze sa obcas vrat a pripomenu mu rucne strucne aby sa nezabudlo.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Pri prodeji z rozhovoru by melo bejt neomezene penez u vykupciho.
Vedoucí týmu Thalie
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Rejty wrote:Pri prodeji z rozhovoru by melo bejt neomezene penez u vykupciho.
Penize mel - proste koupil 1 stack boruvek a druhy uz ne.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

V celem Kel-A-Zahru musi byt o hladu. Bud jsem neschopny - nebo tam orpavdu nemaji jedinou pekarskou pec, mlynek a jine vybaveni co se vyskytuje ve mlyne.

edit: Preklep
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Uz do Kel-A-Hazru privezli do dilny novy potravinarsky vybaveni. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Rejty wrote:Uz do Kel-A-Hazru privezli do dilny novy potravinarsky vybaveni. :wink:
V ramci dodavky bylo opomenuto dodat mlynske kameny pro mleti obili. Mlynek je pote nefunkcni, tak nebyl ani instalovan. Stejne tak hostinsky v hospode je tak dobre zasoben importovanymi obilninami sbiranymi levnou otrockou pracovni silou na Ostrovech, ze odmita vykupovat jakekoli pozivatiny, a to vcetne obycejnych obilnych zrn.

// aneb 1) neni ani mlynek v dilne; 2) hostinsky nevykupuje nic - ma nejaky vadny skript...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Kouknu na to.
Vedoucí týmu Thalie
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Uz se mi pred nedavnem stalo, ze Krkovicka v Ivory mi odminul vykoupit 1 stack boruvek, ale druhy klidne zaplatil. Ted mi totez provedl se sladovym zitem. Ktere dosud bez potizi vykupoval.

Nekde je neco spatne, ja to rikal. ;)
Locked