Paladin Mount

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Kratos
Nováček
Posts: 13
Joined: 15:33 05. Jan 2008

Paladin Mount

Post by Kratos »

Cavec, ohledne paldin mounta. Udelal jsem cerstve patej lvl a koukal jsem na novou abilitu vyvolani paladinova kone - ani jsem nevedel ze to prislo s novim CEPem no nic mene chyby co jsem vypozoroval jsou nasledujici:
- Po nameditovani se kun obnoví a jde znovu privolat - tuziz se obevuje stale vice a vice koni
- Odlogoval jsem na koni a po prilogovani jsem sedel na nem ale pouze opticky jinak jsem se pohyboval beznou rychlosti po privolani kone jsem na nej normalne nasedl a fungoval jak mel po sesednuti jsem byl zase na koni - kun vedle me a ja porad na koni ( pohyb zase jako bez nej ) po resu jsem lognul a mam kone na hlave ...docela ulet :D
- jinak to ovladani kone prez ty ability funguje dobre a na koni to dava asi -40 az -60 do tumble, hide + move siletly, disable trpas, open lock - coz je predpokladam dobre
- jinak pokud vim kdyz jsem odlogoval vedle kone a ne na nem tak bylo vsechno v poradku.
Zatim asi vsechno...kone mam porad na hlave :p

Btw: ten kun je napraosto boží :D
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Paladin Mount

Post by George »

Heh, a já myslel že je paladinův kůň jako mount zrušenej :D
Btw: je to novým patchem, ne CEPem
Pardon za OT
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Kratos
Nováček
Posts: 13
Joined: 15:33 05. Jan 2008

Re: Paladin Mount

Post by Kratos »

Jeste jsem si vzpomel na jednu vec ze pokud je mount zranenej tak kdyz se na nej nasedne a sesedne tak ja zase uzdravenej nezustavaj mu aktualni hp.
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: Paladin Mount

Post by Jonny »

Já to ani ve featech nemám...Asi mýmu paladinovi nikdo eště neřek, že to umí...

Ne,asi by to fakt nemělo fungovat, i když taková úspora 70 tisíc se hodí... :D
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Paladin Mount

Post by George »

Jonny wrote:Já to ani ve featech nemám...Asi mýmu paladinovi nikdo eště neřek, že to umí...

Ne,asi by to fakt nemělo fungovat, i když taková úspora 70 tisíc se hodí... :D
Tam to bude asi v tom, že ty si dal 5. lvl ještě před patchem, takže si ho v tu dobu ani dostat neměl... chtělo by to asi relevel.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
MaSo
Poutník
Posts: 91
Joined: 12:10 12. Nov 2007
Contact:

Re: Paladin Mount

Post by MaSo »

tak jo...přidávám se k postiženým.. :D ... rad bych potkal toho kdo má taky koně na hlavě :D...prosim prosim vyřeště to někdo... vžijte se do moji postavy...chodit po světě s koněm na hlavě.. :D...inak všechno mi dělalo stejně jak Kratosovi... spadla mi hra...když sem byl na koňovi..po připojeji normalni rychlost chuze bez koně.. po relogu kun na hlavě.. atd.
Peace & Love

Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Paladin Mount

Post by kucik »

Podivam se na to, ale da to dost prace bude toho potreba hodne prepsat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
MaSo
Poutník
Posts: 91
Joined: 12:10 12. Nov 2007
Contact:

Re: Paladin Mount

Post by MaSo »

šak to je dobre...ja sem trpělivy...a zatim mužu aspon běhat po světě a strašit lidi :-D a nebo předvadět cirkusové kousky... ale to není špatny napad...je někdo ochotny zaplatit za to že uvidi jak unesu na hlavě koně? :-D a nebo při modleni s nim mlatim o zem? :-D
Peace & Love

Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Corollus
Nováček
Posts: 42
Joined: 01:06 12. May 2008

Re: Paladin Mount

Post by Corollus »

ja mam paladina 9lvl a tak by ma tiez zaujimalo ako to je s tym konom, ja ho totiz vobec nemam, tak ci sa nan tesit, alebo nebude, alebo len niekto ho ma, alebo mam nieco zle zapnute......
Corollus
Nováček
Posts: 42
Joined: 01:06 12. May 2008

Re: Paladin Mount

Post by Corollus »

Haloooo! vie na to niekto odpoved? staci mi aj strucna...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Paladin Mount

Post by Rejty »

Je to na poradniku. Schopnost v budoucnu urcite pujde pouzit.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Paladin Mount

Post by kucik »

Ja se omlouvam, ale jeste jsem to poradne neresil a nevim ani, jakej by mel bejt vysledek.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Corollus
Nováček
Posts: 42
Joined: 01:06 12. May 2008

Re: Paladin Mount

Post by Corollus »

dakujem, budem sa tesit, a uz som kludny.... :wink:
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Paladin Mount

Post by Pajule »

fanatickej paladin si dokáže na thálii vyvolat koně? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak toho využijte bo se to možná bude v budoucnu asi rušit dyž sou koně tak drahý :D :D :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Dilvish
Nováček
Posts: 47
Joined: 03:11 30. Jan 2009
Contact:

Re: Paladin Mount

Post by Dilvish »

Ok, byl jsem se svým hlášením úspěšně přesměrován.
Dilvish wrote:Paladinům mount, nebo jak se to pitomý zvíře ve hře jmenuje, je uzlíček bugů a nepříjemností.

Jako nejakutnější bych viděl tu drobnost, že jsem se jednoho večera odhlásil ze hry na koni a jiného večera se do ní přihlásil pod koněm. Vypadá to hodně divně, ale systém tohoto koně naprosto ignoruje, při pokusu slézt z něj píše, že tam žádný není. Dokonce si mohu vyvolat koně nového a jezdit na něm.

Jenomže je hodně problém hrát s koněm místo helmy. Při jízdě na jiném koni mizí, po sesednutí se zase vrací. Nelze se ho nijak zbavit.

(mimo to zvyšuje lagy, nejde odvolat a je dost silný na to, aby se dal použít jako přítelíček do boje)
Chápu, že už se to řeší, ale nemohl by mi alespoň někdo sundat to zvíře z hlavy? Klidně ho pak přestanu používat...
Vrogdishnak "Kositel nepřátel" – Velmi ambiciózní ork.

pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
Locked