- Po nameditovani se kun obnoví a jde znovu privolat - tuziz se obevuje stale vice a vice koni
- Odlogoval jsem na koni a po prilogovani jsem sedel na nem ale pouze opticky jinak jsem se pohyboval beznou rychlosti po privolani kone jsem na nej normalne nasedl a fungoval jak mel po sesednuti jsem byl zase na koni - kun vedle me a ja porad na koni ( pohyb zase jako bez nej ) po resu jsem lognul a mam kone na hlave ...docela ulet
- jinak to ovladani kone prez ty ability funguje dobre a na koni to dava asi -40 az -60 do tumble, hide + move siletly, disable trpas, open lock - coz je predpokladam dobre
- jinak pokud vim kdyz jsem odlogoval vedle kone a ne na nem tak bylo vsechno v poradku.
Zatim asi vsechno...kone mam porad na hlave :p
Btw: ten kun je napraosto boží