Dost mne to rozhodilo, kdyz jsem chtel v dungeonu podporu a objevil se ten trpos a to jeste jen s 1HP
PS:ted sem nemel moznost hrat asi tak 4 mesice a ani nebyl v kontaktu, tak nevim.
Diky Sorrow
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... 5066#45066Sorrow wrote:Chtel bych se zeptat, jestli se nekomu stava pri kouzleni povolavani bytosti, ze se nevyvola bytost, at uz vybrana pres knizku a nebo i bez ale nahej osklivej trpaslik?
Dost mne to rozhodilo, kdyz jsem chtel v dungeonu podporu a objevil se ten trpos a to jeste jen s 1HP![]()
PS:ted sem nemel moznost hrat asi tak 4 mesice a ani nebyl v kontaktu, tak nevim.
Diky Sorrow
Hele, asi sis spletl server.George wrote: http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... 5066#45066
Pravdepodobne je to potvora, od ktery uz neexistuje vzhled. (Nebo existuje, ale je precislovanej). Ty hodne s tim zamaval update a CEP, takze chce prijit na to, o jako vyolanou potvoru melo jit.Sorrow wrote:...