Ja mam nejradsi neco bojovyho, jako je barbar, bojovnik a nebo mnich
Jake povolani se vam nejvice libi?
Jake povolani se vam nejvice libi?
Tak zakladam diskuzi v uplne jinej smeru oproti te minule... At tu nediskutujem jen jako PGcka 
Ja mam nejradsi neco bojovyho, jako je barbar, bojovnik a nebo mnich
Prskat mi zase tolik nebavi...
Ja mam nejradsi neco bojovyho, jako je barbar, bojovnik a nebo mnich
Vedoucí týmu Thalie
Mne sa paci Druid. Len je to tu dost blbo postavene a druid musi zvierata aj zabijat inac sa nedostane vysie v leveli. A co horsie ked ide v parte sice si ho zvierata nevsimaju ale utocia na jeho partu. V poslednej dobe som sadil stromceky u karathy ale nejak nevyrastli...
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Mozem hlasovat aj viac krat?
No najviac som si oblubil asi carodeja.
Len nikdy sa mi nepodarilo hrat typ RP carodeja co by mohol menit svoju podobu. Teraz nemyslim len do utocnych veci ako je troll a na vyssom lvl drak, golem a podobne ale skor carodej ktory zmeni svoj vyzor z elfa povedzme na cloveka, alebo sa zmeni na nake zviera ako pes, mys a podobne. Pripadne carodej co moze vytvarat rozne iluzie svetelne a robit ohnostroje. Proste takovej RP carodej a nie naboostena prskavka co sejme vseko co sa pohne.
Okrem toho sa mi vzdy pacil hraniciar bojujuci dvoma mecmi. Proste takovej akcny.
No najviac som si oblubil asi carodeja.
Len nikdy sa mi nepodarilo hrat typ RP carodeja co by mohol menit svoju podobu. Teraz nemyslim len do utocnych veci ako je troll a na vyssom lvl drak, golem a podobne ale skor carodej ktory zmeni svoj vyzor z elfa povedzme na cloveka, alebo sa zmeni na nake zviera ako pes, mys a podobne. Pripadne carodej co moze vytvarat rozne iluzie svetelne a robit ohnostroje. Proste takovej RP carodej a nie naboostena prskavka co sejme vseko co sa pohne.
Okrem toho sa mi vzdy pacil hraniciar bojujuci dvoma mecmi. Proste takovej akcny.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
no to ma vzdy lakalo tiez, ci uz by to boli iluzie alebo skutocny polymorph.. a este viac by to bolo zaujimave s kuzlom "polymorph others"Daanri wrote:Mozem hlasovat aj viac krat?![]()
No najviac som si oblubil asi carodeja.
Len nikdy sa mi nepodarilo hrat typ RP carodeja co by mohol menit svoju podobu. Teraz nemyslim len do utocnych veci ako je troll a na vyssom lvl drak, golem a podobne ale skor carodej ktory zmeni svoj vyzor z elfa povedzme na cloveka, alebo sa zmeni na nake zviera ako pes, mys a podobne. Pripadne carodej co moze vytvarat rozne iluzie svetelne a robit ohnostroje. Proste takovej RP carodej a nie naboostena prskavka co sejme vseko co sa pohne.
Okrem toho sa mi vzdy pacil hraniciar bojujuci dvoma mecmi. Proste takovej akcny.
mna osobne tiez najviac bavi mag a to kvoli tomu ze ponuka hracovi najviac moznosti, ak chcem strielat z luku tak strielam, ak si chcem zabojovat na blizko tak to robim, premeny, neviditelnost kopa dalsich veci.. plus mozete hrat za svojho familiara co sa tyka rp ponuka podla mna mag/sorc najviac moznosti. vzdy ma bavilo so sorckou hrat sa napr na rangera a tak
Bojovník
Určitě bojovník, co jiného, že? Moment...já vlastně ještě nikoho jiného nezkoušel.
Opravdový žoldnéř, strážce, páže....mám na mysli poctivého bojovníka, který je vlastně co se týče RP univerzální povolání. Lze s ním hrát pomalu jakoukoli postavu, vlastnosti mohou být různorodé (např. vysoce chytrý Najív (14) má moudrost 8, což se nejvíc projevuje na jeho erudovaně-policejně-heroických řečích). Lze pak dále kombinovat s mnoha povoláními, božským šampiónem, trpasličím obráncem či třeba zlodějem jako tulák.
Tím vším myslím skutečného válečníka, který se spoléhá pouze na své schopnosti. Žádné tuny nakouzlovacích lektvarů v batohu, schovaném kdesi pod hrudním plátem
. V reálu by při střetu nepřenesl vcelku ani dva lahváče, natož důmyslně do sebe zabudované stovky ampulek se zázračnými tekutinami. Ano, uznávám to...zkrátka nemám rád hyzdící čarovné efekty na mé figurce.
Ale za pěkného považuji i hraničáře, který lze být prostým lučištníkem či stopařem.... a druid, taky sympatická osoba, pokud se dobře hraje...a co takový mnich, který sejde z kláštěra na bnějakou životní pouť....anebo tupý ork, krerého nebývá žádný problém zahrát...či snad opatrný zloděj, který se vyžívá v podfucích a nechá se pronásledovat hráči....sakra, já mám vlastně rád i ty kouzelníky, obzvlášť pokud jde o nějaké mudrce.
Jednoduše..rozhovor s každou postavou stojí za to, pokud ji někdo dobře vede. Ale u mne bojovník vede. Hernajz, já jsem básník!
Opravdový žoldnéř, strážce, páže....mám na mysli poctivého bojovníka, který je vlastně co se týče RP univerzální povolání. Lze s ním hrát pomalu jakoukoli postavu, vlastnosti mohou být různorodé (např. vysoce chytrý Najív (14) má moudrost 8, což se nejvíc projevuje na jeho erudovaně-policejně-heroických řečích). Lze pak dále kombinovat s mnoha povoláními, božským šampiónem, trpasličím obráncem či třeba zlodějem jako tulák.
Tím vším myslím skutečného válečníka, který se spoléhá pouze na své schopnosti. Žádné tuny nakouzlovacích lektvarů v batohu, schovaném kdesi pod hrudním plátem
Ale za pěkného považuji i hraničáře, který lze být prostým lučištníkem či stopařem.... a druid, taky sympatická osoba, pokud se dobře hraje...a co takový mnich, který sejde z kláštěra na bnějakou životní pouť....anebo tupý ork, krerého nebývá žádný problém zahrát...či snad opatrný zloděj, který se vyžívá v podfucích a nechá se pronásledovat hráči....sakra, já mám vlastně rád i ty kouzelníky, obzvlášť pokud jde o nějaké mudrce.
Jednoduše..rozhovor s každou postavou stojí za to, pokud ji někdo dobře vede. Ale u mne bojovník vede. Hernajz, já jsem básník!
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
No hádejte co sem dal
Hraničář je prostě nejlepší
Ale důvod proč ho mám rád není jen ten, že se mi líbí jako povolání, ale taky ten, že se mi líbí ta atmosféra lesů, severský drsný krajiny, pocit svobody... Tomuhle plechovky a prskavky nerozumí
Pro Sylmaelise: A kdy si to zasazoval? Jestli teď v zimě nebo na podzim, tak to asi nebyl dobrej nápad. A taky to bude ještě pár let trvat než vyrostou aspoň pár metrů, pokud si nesázel nějakou rychlorostoucí dřevinu. Ale jako druid bys určitě nesázel ke Karatě něco, co patří do jinejch zeměpisnejch šířek abys nonarušil ekosystém
Hraničář je prostě nejlepší
Pro Sylmaelise: A kdy si to zasazoval? Jestli teď v zimě nebo na podzim, tak to asi nebyl dobrej nápad. A taky to bude ještě pár let trvat než vyrostou aspoň pár metrů, pokud si nesázel nějakou rychlorostoucí dřevinu. Ale jako druid bys určitě nesázel ke Karatě něco, co patří do jinejch zeměpisnejch šířek abys nonarušil ekosystém
2 Michal : Ja tam sadil s Laurou orechovec a gastan tusim. A vraj to Rejty uz daval do Karathskej vychodnej farmy no niekde po ceste sa to stratilo. Btw pochybujes o sile druida nechat vyrast cokolvek-kdekolvek za kratku dobu? Very Happy
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
já mám rád klerika
hráj jsem je v jiných světech a hraju ho i tady. Je trochu bojovník, je trochu kouzelník, ale hlavně je pracant a lidumil. Monstera - Lucia Exos