Jake povolani se vam nejvice libi?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Jake povolani hrajete nejradeji?

Barbar
0
No votes
Bojovnik
3
20%
Klerik
1
7%
Bard
0
No votes
Carodej
4
27%
Zaklinac
2
13%
Druid
1
7%
Hranicar
2
13%
Paladin
1
7%
Mnich
1
7%
 
Total votes: 15

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Jake povolani se vam nejvice libi?

Post by Rejty »

Tak zakladam diskuzi v uplne jinej smeru oproti te minule... At tu nediskutujem jen jako PGcka 8)

Ja mam nejradsi neco bojovyho, jako je barbar, bojovnik a nebo mnich :wink: Prskat mi zase tolik nebavi...
Vedoucí týmu Thalie
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Mne sa paci Druid. Len je to tu dost blbo postavene a druid musi zvierata aj zabijat inac sa nedostane vysie v leveli. A co horsie ked ide v parte sice si ho zvierata nevsimaju ale utocia na jeho partu. V poslednej dobe som sadil stromceky u karathy ale nejak nevyrastli...
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Mozem hlasovat aj viac krat? :lol:

No najviac som si oblubil asi carodeja.

Len nikdy sa mi nepodarilo hrat typ RP carodeja co by mohol menit svoju podobu. Teraz nemyslim len do utocnych veci ako je troll a na vyssom lvl drak, golem a podobne ale skor carodej ktory zmeni svoj vyzor z elfa povedzme na cloveka, alebo sa zmeni na nake zviera ako pes, mys a podobne. Pripadne carodej co moze vytvarat rozne iluzie svetelne a robit ohnostroje. Proste takovej RP carodej a nie naboostena prskavka co sejme vseko co sa pohne.

Okrem toho sa mi vzdy pacil hraniciar bojujuci dvoma mecmi. Proste takovej akcny.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Nimmrodel
Nováček
Posts: 31
Joined: 18:11 28. Apr 2007
Contact:

Post by Nimmrodel »

Daanri wrote:Mozem hlasovat aj viac krat? :lol:

No najviac som si oblubil asi carodeja.

Len nikdy sa mi nepodarilo hrat typ RP carodeja co by mohol menit svoju podobu. Teraz nemyslim len do utocnych veci ako je troll a na vyssom lvl drak, golem a podobne ale skor carodej ktory zmeni svoj vyzor z elfa povedzme na cloveka, alebo sa zmeni na nake zviera ako pes, mys a podobne. Pripadne carodej co moze vytvarat rozne iluzie svetelne a robit ohnostroje. Proste takovej RP carodej a nie naboostena prskavka co sejme vseko co sa pohne.

Okrem toho sa mi vzdy pacil hraniciar bojujuci dvoma mecmi. Proste takovej akcny.
no to ma vzdy lakalo tiez, ci uz by to boli iluzie alebo skutocny polymorph.. a este viac by to bolo zaujimave s kuzlom "polymorph others" :) vyhrazat sa sedliakovi ze ho premenis na mys a podobne :) to by chcelo vo vseobecnosti rozsirit tie magske zamerania..

mna osobne tiez najviac bavi mag a to kvoli tomu ze ponuka hracovi najviac moznosti, ak chcem strielat z luku tak strielam, ak si chcem zabojovat na blizko tak to robim, premeny, neviditelnost kopa dalsich veci.. plus mozete hrat za svojho familiara co sa tyka rp ponuka podla mna mag/sorc najviac moznosti. vzdy ma bavilo so sorckou hrat sa napr na rangera a tak :) a pokial mozno nekuzlit ak nebolo treba :)
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

Mal som chut hrat za menavca, ale premeny su chabe a nepouzitelne. Taka premena na postavu ktoru vidim pred sebou, ziskat jej vyzor, hlas na nejaku dobu ... a mate o zabavu vo vsetkych smeroch postarane :twisted:

Inak hram maga, lebo sice je chaby , ale ponuka naozaj najviac moznosti.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Post by pepa48 »

ja mam nejradsi mnicha :)
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

Me bavil zlodejicek, plizit se vestinech, okradat pocestny, najemnej vrah :twisted:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

já mam asi taky najradši nějakýho bojovníka, ten se na nic nemusí připravovat, prostě veme meč a jde :-)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Bojovník

Post by Žorž »

Určitě bojovník, co jiného, že? Moment...já vlastně ještě nikoho jiného nezkoušel. :D

Opravdový žoldnéř, strážce, páže....mám na mysli poctivého bojovníka, který je vlastně co se týče RP univerzální povolání. Lze s ním hrát pomalu jakoukoli postavu, vlastnosti mohou být různorodé (např. vysoce chytrý Najív (14) má moudrost 8, což se nejvíc projevuje na jeho erudovaně-policejně-heroických řečích). Lze pak dále kombinovat s mnoha povoláními, božským šampiónem, trpasličím obráncem či třeba zlodějem jako tulák.

Tím vším myslím skutečného válečníka, který se spoléhá pouze na své schopnosti. Žádné tuny nakouzlovacích lektvarů v batohu, schovaném kdesi pod hrudním plátem :wink:. V reálu by při střetu nepřenesl vcelku ani dva lahváče, natož důmyslně do sebe zabudované stovky ampulek se zázračnými tekutinami. Ano, uznávám to...zkrátka nemám rád hyzdící čarovné efekty na mé figurce. :lol:

Ale za pěkného považuji i hraničáře, který lze být prostým lučištníkem či stopařem.... a druid, taky sympatická osoba, pokud se dobře hraje...a co takový mnich, který sejde z kláštěra na bnějakou životní pouť....anebo tupý ork, krerého nebývá žádný problém zahrát...či snad opatrný zloděj, který se vyžívá v podfucích a nechá se pronásledovat hráči....sakra, já mám vlastně rád i ty kouzelníky, obzvlášť pokud jde o nějaké mudrce.

Jednoduše..rozhovor s každou postavou stojí za to, pokud ji někdo dobře vede. Ale u mne bojovník vede. Hernajz, já jsem básník!
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

No hádejte co sem dal :D

Hraničář je prostě nejlepší :) Ale důvod proč ho mám rád není jen ten, že se mi líbí jako povolání, ale taky ten, že se mi líbí ta atmosféra lesů, severský drsný krajiny, pocit svobody... Tomuhle plechovky a prskavky nerozumí :D

Pro Sylmaelise: A kdy si to zasazoval? Jestli teď v zimě nebo na podzim, tak to asi nebyl dobrej nápad. A taky to bude ještě pár let trvat než vyrostou aspoň pár metrů, pokud si nesázel nějakou rychlorostoucí dřevinu. Ale jako druid bys určitě nesázel ke Karatě něco, co patří do jinejch zeměpisnejch šířek abys nonarušil ekosystém :D
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

2 Michal : Ja tam sadil s Laurou orechovec a gastan tusim. A vraj to Rejty uz daval do Karathskej vychodnej farmy no niekde po ceste sa to stratilo. Btw pochybujes o sile druida nechat vyrast cokolvek-kdekolvek za kratku dobu? Very Happy
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

mno ono kdyz se o veme kolem a dokola tak oni , ale jsou hranicari asi nejlepsi povolani.Strileni s luku supr , boj na blizko taky dobry na urcity urovni taky par kouzel umi..na 5lvl si muze vyvolat spolecnika..umi se i skryvat..takze asi ten hranicar je asi nejlspsi povolani :lol:
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

já mám rád klerika

Post by monstera »

hráj jsem je v jiných světech a hraju ho i tady. Je trochu bojovník, je trochu kouzelník, ale hlavně je pracant a lidumil. Monstera - Lucia Exos
Locked