Postavy v mestách
Re: Postavy v mestách
nieje to tym ze tie bytosti vyvolavas nahodne ? isty si tym vsak niesom
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Postavy v mestách
Ano, kouzlo vyvolej bytost vyvola nahodne jednu ze dvou bytosti, aspon u me to tak je.
Re: Postavy v mestách
no ja som myslel ze vyvola z viacerych bytosti nezavyslo od vole carodeja, to znamena ze moze vyvolat aj demona a pod. s nepriatelskou frakciou
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Postavy v mestách
pokud nevyvolavas z knizky, tak to bude vzdy tvuj spolecnik, pokud je to kouzlo z knihy, tak je sance, ze bytost bude neprateska...
Re: Postavy v mestách
Godried wrote:pokud nevyvolavas z knizky, tak to bude vzdy tvuj spolecnik, pokud je to kouzlo z knihy, tak je sance, ze bytost bude neprateska...
Je to povolání přítelíčka.A asi by to nebylo na škodu s tím něco udělat pokud to je možné.Je to docela dobrý společník a nerad bych se zase dostal do problémů i když to nikdy nemyslím zle.Zatím každý na něj reagoval špatně.Už ho nebudu povolávat ve městě jako jsem to udělal,ale i mimo město je to poměrně o hubu a někteří to již prožili na vlastní kůži.Je dost silný a pokud na něj někdo zaútočí útok opětuje a rychle ho odvolat sice jde,ale nemusí se to stihnout vrámci mého silného stroje na kterém hraji.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: Postavy v mestách
Ale myslim ze tu nejde o povolaneho ale o pritelicka.Toho si carodej vybera sam.Neithan1 wrote:no ja som myslel ze vyvola z viacerych bytosti nezavyslo od vole carodeja, to znamena ze moze vyvolat aj demona a pod. s nepriatelskou frakciou
Ten golem je pritelicek, ne povolany.Aspon teda myslim.Ak sa mylim tak ma opravte ale pritelicka si vlastne carodej voli pri kazdom postupe na novy level.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Re: Postavy v mestách
Vyber si pri pristim prechodu na dalsi level nejakeho jinciho. S timhle si mezi kladasama koledujes o malerRadim wrote:...
Jo, je to pritelicek.Prometheus wrote:...
Ne. Pokud vyvolavas bez knihy, tak se vybira nahodna na odpovidajicim levelu. Pokud z knihy, tak si muzes zvolit, co vyvolas. V obou pripadech je stejna moznost, ze se ti pri povolavani bytost utrhne. Presny detaily ti ted nereknu. Pred nejakou dobou se to menilo a ja uz si nepamatuju, jak presne.Godried wrote:pokud nevyvolavas z knizky, tak to bude vzdy tvuj spolecnik, pokud je to kouzlo z knihy, tak je sance, ze bytost bude neprateska...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Postavy v mestách
já myslim, že pokud povoláváš bytost náhodně z danýho kruhu, tak se utrhnout nemůže... ale do ohně bych za to ruku nedalkucik wrote: V obou pripadech je stejna moznost, ze se ti pri povolavani bytost utrhne.
Re: Postavy v mestách
U toho povolávání se to řídí procentuální zdatností dané postavy v povolávání.Čím vyšší lvl povoláváš tím je samo větší šance neúspěchu.Povolaný se buď může obrátit proti tobě nebo zústane neutrální.
Jenže tenhle přítelíček je z těch na výběr asi nejlepší
.A nebylo by možné pozměnit jeho vzhled nebo rovnou udělat novýho normálního golema.
Jenže tenhle přítelíček je z těch na výběr asi nejlepší
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Postavy v mestách
Ne.Radim wrote:A nebylo by možné pozměnit jeho vzhled nebo rovnou udělat novýho normálního golema.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Postavy v mestách
Temná strana je lákavá Luku...
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Postavy v mestách
Přesně jak řiká Krata... Klidně si ho měj, ale některý postavy když to uvidí, tak ti pudou po krku... Je to něco za něco a asi bych se nebál hnout s přesvědčením, protože jak víte, tak většina Bohů nevidí ráda, když někdo znesvěcuje mrtvý což je podle mě případ toho, že z nich šije golemy...
Eště, když už je tady taková pěkná diskuze, tak bych se optal na Slaady, jaké je oficiální stanovisko, sem dycky docela na vážkách, když ho přede mnou někdo vyvolá, ale všichni mě urputně přesvědčovali, že to neni démon, tak se chci zeptat, jak to je...
*mladý paladin za sebou zavře dveře do chrámové knihovny a dlouhé hodiny je slyšet jen šustění starých stránek moudrých knih*
Eště, když už je tady taková pěkná diskuze, tak bych se optal na Slaady, jaké je oficiální stanovisko, sem dycky docela na vážkách, když ho přede mnou někdo vyvolá, ale všichni mě urputně přesvědčovali, že to neni démon, tak se chci zeptat, jak to je...
*mladý paladin za sebou zavře dveře do chrámové knihovny a dlouhé hodiny je slyšet jen šustění starých stránek moudrých knih*
Re: Postavy v mestách
bral bych ho prostě za neutrální bytost z jiný sféry, démon to neniJonny wrote:Eště, když už je tady taková pěkná diskuze, tak bych se optal na Slaady, jaké je oficiální stanovisko, sem dycky docela na vážkách, když ho přede mnou někdo vyvolá, ale všichni mě urputně přesvědčovali, že to neni démon, tak se chci zeptat, jak to je...
Re: Postavy v mestách
Slaad je neco mezi archonem(dobro) a demonem(zlo), mela by to byt vesmes neutralni sfericka bytost.
Tohle neni tak uplne pravda. Pokud vyvolavas bez knihy, tak se nikdy neutrhne, ale nezlepsuje se ti dovednost povolavani. (nekde na foru to je dokonce napsane a ve hre to tak funguje)Ne. Pokud vyvolavas bez knihy, tak se vybira nahodna na odpovidajicim levelu. Pokud z knihy, tak si muzes zvolit, co vyvolas. V obou pripadech je stejna moznost, ze se ti pri povolavani bytost utrhne. Presny detaily ti ted nereknu. Pred nejakou dobou se to menilo a ja uz si nepamatuju, jak presne.
Isabel
Re: Postavy v mestách
OK, tak jsem mel spatny informace.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.