Postavy v mestách

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Postavy v mestách

Post by Neithan1 »

nieje to tym ze tie bytosti vyvolavas nahodne ? isty si tym vsak niesom
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Godried
Poutník
Posts: 67
Joined: 02:05 15. Sep 2008

Re: Postavy v mestách

Post by Godried »

Ano, kouzlo vyvolej bytost vyvola nahodne jednu ze dvou bytosti, aspon u me to tak je.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Postavy v mestách

Post by Neithan1 »

no ja som myslel ze vyvola z viacerych bytosti nezavyslo od vole carodeja, to znamena ze moze vyvolat aj demona a pod. s nepriatelskou frakciou
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Godried
Poutník
Posts: 67
Joined: 02:05 15. Sep 2008

Re: Postavy v mestách

Post by Godried »

pokud nevyvolavas z knizky, tak to bude vzdy tvuj spolecnik, pokud je to kouzlo z knihy, tak je sance, ze bytost bude neprateska...
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Postavy v mestách

Post by Radim »

Godried wrote:pokud nevyvolavas z knizky, tak to bude vzdy tvuj spolecnik, pokud je to kouzlo z knihy, tak je sance, ze bytost bude neprateska...

Je to povolání přítelíčka.A asi by to nebylo na škodu s tím něco udělat pokud to je možné.Je to docela dobrý společník a nerad bych se zase dostal do problémů i když to nikdy nemyslím zle.Zatím každý na něj reagoval špatně.Už ho nebudu povolávat ve městě jako jsem to udělal,ale i mimo město je to poměrně o hubu a někteří to již prožili na vlastní kůži.Je dost silný a pokud na něj někdo zaútočí útok opětuje a rychle ho odvolat sice jde,ale nemusí se to stihnout vrámci mého silného stroje na kterém hraji. :shock:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Postavy v mestách

Post by Prometheus »

Neithan1 wrote:no ja som myslel ze vyvola z viacerych bytosti nezavyslo od vole carodeja, to znamena ze moze vyvolat aj demona a pod. s nepriatelskou frakciou
Ale myslim ze tu nejde o povolaneho ale o pritelicka.Toho si carodej vybera sam.
Ten golem je pritelicek, ne povolany.Aspon teda myslim.Ak sa mylim tak ma opravte ale pritelicka si vlastne carodej voli pri kazdom postupe na novy level.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Postavy v mestách

Post by kucik »

Radim wrote:...
Vyber si pri pristim prechodu na dalsi level nejakeho jinciho. S timhle si mezi kladasama koledujes o maler ;)
Prometheus wrote:...
Jo, je to pritelicek.
Godried wrote:pokud nevyvolavas z knizky, tak to bude vzdy tvuj spolecnik, pokud je to kouzlo z knihy, tak je sance, ze bytost bude neprateska...
Ne. Pokud vyvolavas bez knihy, tak se vybira nahodna na odpovidajicim levelu. Pokud z knihy, tak si muzes zvolit, co vyvolas. V obou pripadech je stejna moznost, ze se ti pri povolavani bytost utrhne. Presny detaily ti ted nereknu. Pred nejakou dobou se to menilo a ja uz si nepamatuju, jak presne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Postavy v mestách

Post by pepa48 »

kucik wrote: V obou pripadech je stejna moznost, ze se ti pri povolavani bytost utrhne.
já myslim, že pokud povoláváš bytost náhodně z danýho kruhu, tak se utrhnout nemůže... ale do ohně bych za to ruku nedal
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Postavy v mestách

Post by Radim »

U toho povolávání se to řídí procentuální zdatností dané postavy v povolávání.Čím vyšší lvl povoláváš tím je samo větší šance neúspěchu.Povolaný se buď může obrátit proti tobě nebo zústane neutrální. 8)

Jenže tenhle přítelíček je z těch na výběr asi nejlepší :twisted: .A nebylo by možné pozměnit jeho vzhled nebo rovnou udělat novýho normálního golema.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Postavy v mestách

Post by Rejty »

Radim wrote:A nebylo by možné pozměnit jeho vzhled nebo rovnou udělat novýho normálního golema.
Ne.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Postavy v mestách

Post by Krata »

Temná strana je lákavá Luku...
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: Postavy v mestách

Post by Jonny »

Přesně jak řiká Krata... Klidně si ho měj, ale některý postavy když to uvidí, tak ti pudou po krku... Je to něco za něco a asi bych se nebál hnout s přesvědčením, protože jak víte, tak většina Bohů nevidí ráda, když někdo znesvěcuje mrtvý což je podle mě případ toho, že z nich šije golemy...

Eště, když už je tady taková pěkná diskuze, tak bych se optal na Slaady, jaké je oficiální stanovisko, sem dycky docela na vážkách, když ho přede mnou někdo vyvolá, ale všichni mě urputně přesvědčovali, že to neni démon, tak se chci zeptat, jak to je...

*mladý paladin za sebou zavře dveře do chrámové knihovny a dlouhé hodiny je slyšet jen šustění starých stránek moudrých knih*
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Postavy v mestách

Post by pepa48 »

Jonny wrote:Eště, když už je tady taková pěkná diskuze, tak bych se optal na Slaady, jaké je oficiální stanovisko, sem dycky docela na vážkách, když ho přede mnou někdo vyvolá, ale všichni mě urputně přesvědčovali, že to neni démon, tak se chci zeptat, jak to je...
bral bych ho prostě za neutrální bytost z jiný sféry, démon to neni
User avatar
Morendred
Obyvatel
Posts: 100
Joined: 17:35 03. May 2008

Re: Postavy v mestách

Post by Morendred »

Slaad je neco mezi archonem(dobro) a demonem(zlo), mela by to byt vesmes neutralni sfericka bytost.
Ne. Pokud vyvolavas bez knihy, tak se vybira nahodna na odpovidajicim levelu. Pokud z knihy, tak si muzes zvolit, co vyvolas. V obou pripadech je stejna moznost, ze se ti pri povolavani bytost utrhne. Presny detaily ti ted nereknu. Pred nejakou dobou se to menilo a ja uz si nepamatuju, jak presne.
Tohle neni tak uplne pravda. Pokud vyvolavas bez knihy, tak se nikdy neutrhne, ale nezlepsuje se ti dovednost povolavani. (nekde na foru to je dokonce napsane a ve hre to tak funguje)
Isabel
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Postavy v mestách

Post by kucik »

OK, tak jsem mel spatny informace.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked