Zbrane z nove palety

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Zbrane z nove palety

Post by nomis_b »

U obourucnich zbrani z nove palety se uz neobjevuje to bonusove dmg, co maji mit podle Informaci obourucky. Je to tak, ze zmizelo, nebo se pridava automaticky HAKama, tzn ze pujde videt, az si vec nasadim?
A zase se craftí...
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Zbrane z nove palety

Post by pepa48 »

1) pokud vim, tak zbraně z nový palety ještě nejsou
2) ten bonus by měl bejt na zbraních i ze starý palety, ale na těch co jsou +1 a vejš, protože jinak to těm základním ohromně navýší cenu
3) počítam, že bod 2) bude platit i u zbraní nový palety
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zbrane z nove palety

Post by Rejty »

Zbrane z novy palety jeste nejsou v obchodech. Navic u nich nebude bonusovy zraneni jako vlastnost, ale primo jako jejich zakladni zraneni. Ctete poradne, co je novyho a nebudete sirit takovy famy. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zbrane z nove palety

Post by nomis_b »

no ja se podival k Theogilovi a videl sem tam nadherebe obourucni kladivo, ktere sem tam predtim nezahlidl. A prave tohle kladivo melo 1k10 zraneni (bylo zelezne) tak sem se zeptal no.. :cry:

On mel na vyber i vice zeleznych obourucnich zbrani a zadne z nich nemelo pridavne bonusove zraneni, tak sem si rikal, ze je to treba ten novej obchod.
A zase se craftí...
Locked