Zbrane z nove palety
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Zbrane z nove palety
U obourucnich zbrani z nove palety se uz neobjevuje to bonusove dmg, co maji mit podle Informaci obourucky. Je to tak, ze zmizelo, nebo se pridava automaticky HAKama, tzn ze pujde videt, az si vec nasadim?
A zase se craftí...
Re: Zbrane z nove palety
1) pokud vim, tak zbraně z nový palety ještě nejsou
2) ten bonus by měl bejt na zbraních i ze starý palety, ale na těch co jsou +1 a vejš, protože jinak to těm základním ohromně navýší cenu
3) počítam, že bod 2) bude platit i u zbraní nový palety
2) ten bonus by měl bejt na zbraních i ze starý palety, ale na těch co jsou +1 a vejš, protože jinak to těm základním ohromně navýší cenu
3) počítam, že bod 2) bude platit i u zbraní nový palety
Re: Zbrane z nove palety
Zbrane z novy palety jeste nejsou v obchodech. Navic u nich nebude bonusovy zraneni jako vlastnost, ale primo jako jejich zakladni zraneni. Ctete poradne, co je novyho a nebudete sirit takovy famy. 
Vedoucí týmu Thalie
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zbrane z nove palety
no ja se podival k Theogilovi a videl sem tam nadherebe obourucni kladivo, ktere sem tam predtim nezahlidl. A prave tohle kladivo melo 1k10 zraneni (bylo zelezne) tak sem se zeptal no.. 
On mel na vyber i vice zeleznych obourucnich zbrani a zadne z nich nemelo pridavne bonusove zraneni, tak sem si rikal, ze je to treba ten novej obchod.
On mel na vyber i vice zeleznych obourucnich zbrani a zadne z nich nemelo pridavne bonusove zraneni, tak sem si rikal, ze je to treba ten novej obchod.
A zase se craftí...