na 21.u half orka na 20m
Nejsilnější povolání
Tak ono je zas rozdíl mezi PG kdy postavu jedete jen kvůli číslům a bonusům a tim že si uděláte postavu jaká by se vám líbila (s jakou zbraní, jaký povolání) - nejlepší varianta. Ale zas je logický jí dávat featy a skilly co jí pomůžou nebo se budou hodit. Nebudu přece postavě dávat schopnosti který používat nemůže nebo je vůbec nevyužije 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Zase musím říct, že je rozdíl mezi DnD a NWN. Některý přítelíčci tady jsou hodně silný. Některý maj dokonce pravdivý vidění, damge resistance a regeneraci a podobně. Takže třeba v bojích s nízkolevelovejma NPC jsou některý přítelíčci prakticky nezranitelný.
Bojový povolání zase maj mnohem vyšší náklady na lektvary a lékárny než čarodějný povolání nebo nějaký tanečníci a podobně. Aspoň ze začátku.
To NWN je holt dělaný pro jednotlivce a PG a povolání nejsou vyvážený. Nějaký výhody jednotlivejch povolání se skoro nevyužijou a i nejsilnější kouzla jsou zadarmo což posiluje kouzelný povolání. Ale zase DnD není stavěný pro samotnýho kouzelníka, ale pro družinu,ale i tady se často chodí o samotě
Změny děláme (nebo spíš ti, co sou na tohle chytřejší než já, dělaj) tak, aby se povolání vyvážily a byly vhodný pro hraní online, ale zároveň se dalo dobře hrát i jednotlivě. Nějaký zásahy do systému povolání NWN jsou pro online hraní vhodný, možná i nutný.
Podle toho, co jsem ale viděl, tak musím říct, že pokud si čaroděj dobře vybere kouzla, tak si může dovolit jít skoro bez rizika do dungeonů, kam by třeba můj hraničář nemoh ani na o dost vyššim levelu. Čiský klerický povolání, kde se využívá všech předností klerika, jsem tady moc neviděl, tak nemůžu posoudit. Druid je ale taky silnej.
Bojový povolání zase maj mnohem vyšší náklady na lektvary a lékárny než čarodějný povolání nebo nějaký tanečníci a podobně. Aspoň ze začátku.
To NWN je holt dělaný pro jednotlivce a PG a povolání nejsou vyvážený. Nějaký výhody jednotlivejch povolání se skoro nevyužijou a i nejsilnější kouzla jsou zadarmo což posiluje kouzelný povolání. Ale zase DnD není stavěný pro samotnýho kouzelníka, ale pro družinu,ale i tady se často chodí o samotě
Změny děláme (nebo spíš ti, co sou na tohle chytřejší než já, dělaj) tak, aby se povolání vyvážily a byly vhodný pro hraní online, ale zároveň se dalo dobře hrát i jednotlivě. Nějaký zásahy do systému povolání NWN jsou pro online hraní vhodný, možná i nutný.
Podle toho, co jsem ale viděl, tak musím říct, že pokud si čaroděj dobře vybere kouzla, tak si může dovolit jít skoro bez rizika do dungeonů, kam by třeba můj hraničář nemoh ani na o dost vyššim levelu. Čiský klerický povolání, kde se využívá všech předností klerika, jsem tady moc neviděl, tak nemůžu posoudit. Druid je ale taky silnej.
tj. Bojmira zas dostane poriadne zabijacke pivo, ktore uvarim ja. Uz minule behal po Ivory v podnapitom stave nahy a krical "podme si vsetci zatancovat!"Sorrow wrote:Nekdo uz tu psal, ze nas stejne vsechny BOJMIR semele![]()
A k tym PG len tolko
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
dobře nabostovanej klerik oblečenej do špičkových zbrojí
a zbraní je témeř neporazitelný. Pokud jste byli někdo na ARK 2 těsně před tím, než skončila, mohli jste potkat Monsteru - klerika 21 lvl, oblečeného do dračího brnění s kvalitním štítem s výraznou regenerací a vynikajícím mečem. Takový zbroje a zbraně tady nejsou a tak Lucie se moc nepere a raději se věnuje podnikání.
ale sou
mozna nie take silne ale su tu dobre veci
jenom si je treba zasluzit 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
[quote="Michal"]Lucia myslím má přístup k těm nejlepším věcem, protože si je umí vyrobit
Monstera na ARK2 si je taky vyráběl, ale suroviny byly opravdu obtíížné - zuby bodaka, srdce draků, lebky lichů a pod....
Monstera na ARK2 si je taky vyráběl, ale suroviny byly opravdu obtíížné - zuby bodaka, srdce draků, lebky lichů a pod....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť