Nejsilnější povolání

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Podle mě je nejsilnější

mág
8
44%
zaklínač
5
28%
hraničář
0
No votes
druid
0
No votes
klerik
3
17%
zloděj
0
No votes
barbar
0
No votes
bojovník
2
11%
bard
0
No votes
paladin
0
No votes
 
Total votes: 18

User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Post by pepa48 »

u half orka na 20m
na 21. :roll:
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

Tak ono je zas rozdíl mezi PG kdy postavu jedete jen kvůli číslům a bonusům a tim že si uděláte postavu jaká by se vám líbila (s jakou zbraní, jaký povolání) - nejlepší varianta. Ale zas je logický jí dávat featy a skilly co jí pomůžou nebo se budou hodit. Nebudu přece postavě dávat schopnosti který používat nemůže nebo je vůbec nevyužije :-)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Nimmrodel
Nováček
Posts: 31
Joined: 18:11 28. Apr 2007
Contact:

Post by Nimmrodel »

pepa48 wrote:
u half orka na 20m
na 21. :roll:
ak zacinas s 20 silou, a kazde 4 levely mas +1 kolko ti vyjde na 20tom ? :lol:
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Post by pepa48 »

ja myslel ten devast na 21. sila bude smz na 20.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Post by pepa48 »

spatne jsem pochopil strukturu topicku.... moje chybka
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Zase musím říct, že je rozdíl mezi DnD a NWN. Některý přítelíčci tady jsou hodně silný. Některý maj dokonce pravdivý vidění, damge resistance a regeneraci a podobně. Takže třeba v bojích s nízkolevelovejma NPC jsou některý přítelíčci prakticky nezranitelný.

Bojový povolání zase maj mnohem vyšší náklady na lektvary a lékárny než čarodějný povolání nebo nějaký tanečníci a podobně. Aspoň ze začátku.

To NWN je holt dělaný pro jednotlivce a PG a povolání nejsou vyvážený. Nějaký výhody jednotlivejch povolání se skoro nevyužijou a i nejsilnější kouzla jsou zadarmo což posiluje kouzelný povolání. Ale zase DnD není stavěný pro samotnýho kouzelníka, ale pro družinu,ale i tady se často chodí o samotě

Změny děláme (nebo spíš ti, co sou na tohle chytřejší než já, dělaj) tak, aby se povolání vyvážily a byly vhodný pro hraní online, ale zároveň se dalo dobře hrát i jednotlivě. Nějaký zásahy do systému povolání NWN jsou pro online hraní vhodný, možná i nutný.

Podle toho, co jsem ale viděl, tak musím říct, že pokud si čaroděj dobře vybere kouzla, tak si může dovolit jít skoro bez rizika do dungeonů, kam by třeba můj hraničář nemoh ani na o dost vyššim levelu. Čiský klerický povolání, kde se využívá všech předností klerika, jsem tady moc neviděl, tak nemůžu posoudit. Druid je ale taky silnej.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Post by Sorrow »

Nekdo uz tu psal, ze nas stejne vsechny BOJMIR semele :lol:

Sorrow
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Sorrow wrote:Nekdo uz tu psal, ze nas stejne vsechny BOJMIR semele :lol:
tj. Bojmira zas dostane poriadne zabijacke pivo, ktore uvarim ja. Uz minule behal po Ivory v podnapitom stave nahy a krical "podme si vsetci zatancovat!"

A k tym PG len tolko :twisted: uz coskoro chlapci... coskoro...
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

dobře nabostovanej klerik oblečenej do špičkových zbrojí

Post by monstera »

a zbraní je témeř neporazitelný. Pokud jste byli někdo na ARK 2 těsně před tím, než skončila, mohli jste potkat Monsteru - klerika 21 lvl, oblečeného do dračího brnění s kvalitním štítem s výraznou regenerací a vynikajícím mečem. Takový zbroje a zbraně tady nejsou a tak Lucie se moc nepere a raději se věnuje podnikání.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

ale sou :wink: mozna nie take silne ale su tu dobre veci 8) jenom si je treba zasluzit :lol:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Lucia myslím má přístup k těm nejlepším věcem, protože si je umí vyrobit :D
Epický předměty musej bejt vzácný. I s předmětama co jsou teď můžou mít postavy OČ vyšší než má BVP :D
Já když vzpomenu jaký předměty byly v Realms of Arkania... a bylo to super jako máloco v následujících letech! :)
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

BVP? Co je to za build? To neznam? :lol:
Vedoucí týmu Thalie
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

No přece BVP...jako je třeba OT.

Bojové vozidlo pěchoty... jako třeba Obrněný transportér :lol:
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Post by monstera »

[quote="Michal"]Lucia myslím má přístup k těm nejlepším věcem, protože si je umí vyrobit :D
Monstera na ARK2 si je taky vyráběl, ale suroviny byly opravdu obtíížné - zuby bodaka, srdce draků, lebky lichů a pod....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Locked