Zobrazení lvlu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Zobrazení lvlu

Post by Gorrgorroth »

Napadlo mě, jestli by pro hráče nemohlo být znemožněno vidět při přihlašování lvly ostatních, pokud to jde vidět hodně to ovlivňuje rp hru. Například při přepadavání, a co je komu po cizích lvlech...
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Zobrazení lvlu

Post by Pajule »

jop jde to :wink: já to mam kvůli Mintace , kde to mít musíš ... a myslim ,ž e az dob Sylma to bylo i ke stažení na webu né?ale nevim
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by jaara »

Jde to ale dře to...
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by kucik »

Jde to, ale je to snadno odstranitelné, takže to nejde vynutit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by PiAn0 »

Myslim že tohle by bylo velice příjemné oživení světa, a zamezení metagame který je tak u většiny oblíbený :), a když už mluvíme otom RP, Je to asi to poslední co tomuhle světu scházi :) jedine co mě pořád odrazuje a i další které znám od toho hrát na tomhle servru je "RP uroven" a musím říct, že aspon promne a dalsi hrace je zaostala 8) .
"Jsme"(ano myslim nás přistěhovalce z EQ) rozmazlení z HCRP servru a tady nám to prostě chyby. Chci jen říct, že je to velká škoda :) , protoze tu pak stracime chut hrat...
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
StreetCZ
Nováček
Posts: 10
Joined: 14:32 11. Jan 2009

Re: Zobrazení lvlu

Post by StreetCZ »

PiAnO má pravdu, jako on i jako spoustu dalších jsem z EQ a je hodně nepříjemné, když se procházím v hidu a kolem mě proběhne postava, odhidnu se běží dál a po chvilce začne běžet kě mě s pouhým pozdravem "dobrej" a vesele se rozběhne dál.... nevím, jak moc je to u RP tolerovaný (oproti HCRP) ale dost to kazí požitek ze hry...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Zobrazení lvlu

Post by Krata »

tak co proti tomu uděláme.. mámte takovýhle lidi trestat?.. jsou tu RP nováčci nebo lidi co RP berou jinak než jiní, na EQ se vás sešlo asi hodně RP hráců co hrajou dobře ale tohle EQ neni a jediný jak tu úroven pozvednout je tyhle lidi poučovat a poukazovat na to co dělaj a jak..

DM nemá celej den čas aby lítal po hře a poučoval hráče :) ale nemyslim že by RP uroven Thalie byla nějak špatná.. řekl bych že je tady dost háčů co hrajou hodně dobře ale jsou i hráči u kterých to trochu drhne... taky sem byl nováček a vim že někdy sem byl i horší
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Zobrazení lvlu

Post by George »

Souhlas, jeden z hlavních důvodů, proč sem u Th nezůstal dýl je ten, že se za postavu dostatečně nevžiju.... prostě to moc nejde... (málo hráčů potkám, ale s tím už tak moc neudělám... no a pak prostě spousta hráčů myslí jen na creep, loot, exp a co já vím co dalšího)
EDIT: Bohužel někteří jsou nepoučitelní a setkal sem se i s takovýma, co si tellem volali pomoc proti mě(!).... pak když jsem na to upozornil po tom, co mi to přišlo tak divný.. se mi dostalo odpovědi něco ve stylu "Sorry, sem nevěděl, že se to nesmí"
Last edited by George on 20:48 12. Jan 2009, edited 1 time in total.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
StreetCZ
Nováček
Posts: 10
Joined: 14:32 11. Jan 2009

Re: Zobrazení lvlu

Post by StreetCZ »

Krata wrote:...
nováčci....kdyby jen to, přehlídnu to, jenže vidět 18 bojovníka jak v plné zbroji pádí i vědomě před ostatními okolím je trochu...mno...zavádějící...
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by PiAn0 »

No na EQ jsou jenom RP hraci, EQ ma takovou uroven ze je to az mimo realitu pomalu :), ono tam totiz ani neni mozno hrat neHCRP. Ale kdybych chtel Thalii jako EQ tak hraju na eq. Ano jsou tu i velice dobří hráči, tady mi jde spíš o to, že tu nejsou vubec motivováni hrát RP, nemaji duvod ho hrát a byly by to prone akorad straty systemových zisků :), je proně větším prožitkem ze hry proběhat za den několik maratonů a vyřídit vše živé v blízkosti 8). To že je někdo bude poučovat jim asi bude ukradené. Možná že by právě pomohlo lepší motivace k hraní apson toho RP, aby hráči hraním RP jen nestráceli :)
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by jaara »

Myslím že RP úroveň Thalie je právě "akorát". Thalie není HCRP, tudíž když prostě někdo nechce, nechme ho. Thalie je orientovaná na ZÁBAVU. Pokud někoho baví creepovat, ať creepuje. Pokud někoho baví hrát HCRP, ať hraje HCRP. Většina hráčů se velmi rychle přízpůsobí a tak ani jedna strana nepřichází o zážitky.

Zábava u NWN se skládá z několika složek (výpravy alias creepení :-), RP, craft, ...) a každý má přece své rozdělení, svůj podíl od každé složky, který mu vyhovuje. Nikoho nebudeme nutit.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by jaara »

StreetCZ wrote:
Krata wrote:...
nováčci....kdyby jen to, přehlídnu to, jenže vidět 18 bojovníka jak v plné zbroji pádí i vědomě před ostatními okolím je trochu...mno...zavádějící...
Co je zavádějící? Že ten válečník má sílu 25, unese 700 liber a je tak rychlý?
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Rejty »

Holt kazdyho nebavi jen sedet na zadku a provozovat RP chat. Mozna by si to chtelo uvedomit, na cem je hra nwn stavena a taky to, ze kazdyho bavi neco jinyho a nenutit ho do toho, co zrovna bavi me... Samozrejme je treba hrat v ramci pravidel a slusneho chovani.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Zobrazení lvlu

Post by Pajule »

rejty jaktože máš hodnost jenom admin?proč už né bůh? :twisted: :D :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by jaara »

asi má málo příspěvků 8)
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Locked