Zobrazení lvlu
- Gorrgorroth
- Šlechtic
- Posts: 348
- Joined: 13:11 23. Oct 2008
- Location: Rožnov p. R.
- Contact:
Zobrazení lvlu
Napadlo mě, jestli by pro hráče nemohlo být znemožněno vidět při přihlašování lvly ostatních, pokud to jde vidět hodně to ovlivňuje rp hru. Například při přepadavání, a co je komu po cizích lvlech...
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
Re: Zobrazení lvlu
jop jde to
já to mam kvůli Mintace , kde to mít musíš ... a myslim ,ž e az dob Sylma to bylo i ke stažení na webu né?ale nevim
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Zobrazení lvlu
Jde to ale dře to...
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Zobrazení lvlu
Jde to, ale je to snadno odstranitelné, takže to nejde vynutit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zobrazení lvlu
Myslim že tohle by bylo velice příjemné oživení světa, a zamezení metagame který je tak u většiny oblíbený
, a když už mluvíme otom RP, Je to asi to poslední co tomuhle světu scházi
jedine co mě pořád odrazuje a i další které znám od toho hrát na tomhle servru je "RP uroven" a musím říct, že aspon promne a dalsi hrace je zaostala
.
"Jsme"(ano myslim nás přistěhovalce z EQ) rozmazlení z HCRP servru a tady nám to prostě chyby. Chci jen říct, že je to velká škoda
, protoze tu pak stracime chut hrat...
"Jsme"(ano myslim nás přistěhovalce z EQ) rozmazlení z HCRP servru a tady nám to prostě chyby. Chci jen říct, že je to velká škoda
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: Zobrazení lvlu
PiAnO má pravdu, jako on i jako spoustu dalších jsem z EQ a je hodně nepříjemné, když se procházím v hidu a kolem mě proběhne postava, odhidnu se běží dál a po chvilce začne běžet kě mě s pouhým pozdravem "dobrej" a vesele se rozběhne dál.... nevím, jak moc je to u RP tolerovaný (oproti HCRP) ale dost to kazí požitek ze hry...
Re: Zobrazení lvlu
tak co proti tomu uděláme.. mámte takovýhle lidi trestat?.. jsou tu RP nováčci nebo lidi co RP berou jinak než jiní, na EQ se vás sešlo asi hodně RP hráců co hrajou dobře ale tohle EQ neni a jediný jak tu úroven pozvednout je tyhle lidi poučovat a poukazovat na to co dělaj a jak..
DM nemá celej den čas aby lítal po hře a poučoval hráče
ale nemyslim že by RP uroven Thalie byla nějak špatná.. řekl bych že je tady dost háčů co hrajou hodně dobře ale jsou i hráči u kterých to trochu drhne... taky sem byl nováček a vim že někdy sem byl i horší
DM nemá celej den čas aby lítal po hře a poučoval hráče
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Zobrazení lvlu
Souhlas, jeden z hlavních důvodů, proč sem u Th nezůstal dýl je ten, že se za postavu dostatečně nevžiju.... prostě to moc nejde... (málo hráčů potkám, ale s tím už tak moc neudělám... no a pak prostě spousta hráčů myslí jen na creep, loot, exp a co já vím co dalšího)
EDIT: Bohužel někteří jsou nepoučitelní a setkal sem se i s takovýma, co si tellem volali pomoc proti mě(!).... pak když jsem na to upozornil po tom, co mi to přišlo tak divný.. se mi dostalo odpovědi něco ve stylu "Sorry, sem nevěděl, že se to nesmí"
EDIT: Bohužel někteří jsou nepoučitelní a setkal sem se i s takovýma, co si tellem volali pomoc proti mě(!).... pak když jsem na to upozornil po tom, co mi to přišlo tak divný.. se mi dostalo odpovědi něco ve stylu "Sorry, sem nevěděl, že se to nesmí"
Last edited by George on 20:48 12. Jan 2009, edited 1 time in total.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Zobrazení lvlu
nováčci....kdyby jen to, přehlídnu to, jenže vidět 18 bojovníka jak v plné zbroji pádí i vědomě před ostatními okolím je trochu...mno...zavádějící...Krata wrote:...
Re: Zobrazení lvlu
No na EQ jsou jenom RP hraci, EQ ma takovou uroven ze je to az mimo realitu pomalu
, ono tam totiz ani neni mozno hrat neHCRP. Ale kdybych chtel Thalii jako EQ tak hraju na eq. Ano jsou tu i velice dobří hráči, tady mi jde spíš o to, že tu nejsou vubec motivováni hrát RP, nemaji duvod ho hrát a byly by to prone akorad straty systemových zisků
, je proně větším prožitkem ze hry proběhat za den několik maratonů a vyřídit vše živé v blízkosti
. To že je někdo bude poučovat jim asi bude ukradené. Možná že by právě pomohlo lepší motivace k hraní apson toho RP, aby hráči hraním RP jen nestráceli 
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: Zobrazení lvlu
Myslím že RP úroveň Thalie je právě "akorát". Thalie není HCRP, tudíž když prostě někdo nechce, nechme ho. Thalie je orientovaná na ZÁBAVU. Pokud někoho baví creepovat, ať creepuje. Pokud někoho baví hrát HCRP, ať hraje HCRP. Většina hráčů se velmi rychle přízpůsobí a tak ani jedna strana nepřichází o zážitky.
Zábava u NWN se skládá z několika složek (výpravy alias creepení
, RP, craft, ...) a každý má přece své rozdělení, svůj podíl od každé složky, který mu vyhovuje. Nikoho nebudeme nutit.
Zábava u NWN se skládá z několika složek (výpravy alias creepení
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Zobrazení lvlu
Co je zavádějící? Že ten válečník má sílu 25, unese 700 liber a je tak rychlý?StreetCZ wrote:nováčci....kdyby jen to, přehlídnu to, jenže vidět 18 bojovníka jak v plné zbroji pádí i vědomě před ostatními okolím je trochu...mno...zavádějící...Krata wrote:...
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Zobrazení lvlu
Holt kazdyho nebavi jen sedet na zadku a provozovat RP chat. Mozna by si to chtelo uvedomit, na cem je hra nwn stavena a taky to, ze kazdyho bavi neco jinyho a nenutit ho do toho, co zrovna bavi me... Samozrejme je treba hrat v ramci pravidel a slusneho chovani.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Zobrazení lvlu
rejty jaktože máš hodnost jenom admin?proč už né bůh?

Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Zobrazení lvlu
asi má málo příspěvků 
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.