Zobrazení lvlu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

StreetCZ
Nováček
Posts: 10
Joined: 14:32 11. Jan 2009

Re: Zobrazení lvlu

Post by StreetCZ »

budu se citovat
nevím, jak moc je to u RP tolerovaný (oproti HCRP)
- samozřejmě mám na mysli to běhání...
nechtěl jsem tady rozpoutávat žádný flame, nechtěl sjem nic zavádět, nechci nikoho do ničeho nutit, jen protože to piano načal tak jsem k tomu vyjádřil svůj osobní názor, jak to cítím já.... nic víc.... :roll:
edit: ještě dodám, všechno kolem a kolem si uvědomuju a proto jsem k tomu názoru (viz citace) schválně tenhle dodatek doplnil...
Last edited by StreetCZ on 21:10 12. Jan 2009, edited 1 time in total.
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Zobrazení lvlu

Post by George »

No jo, jenže např. já se nepovažuju za typickýho HCRP hráče a úroveň Thalie v RP mi zdaleka nestačí.... jasně, jsou tu dobří hráči, ale taky jsou tu hráči, pro který je RP to, že se nebaví o fotbalu, toť vše.
Věřím, že Thalie není daleko od hezkýho RP, i věřím, že to nebude nic jednoduchýho... já nevím, jak bych to udělal.
Edit: ...ono by podle mě stačilo vypilovat to RP alespoň těch "nejhorších" hráčů aby bylo alespoň průměrný.....tak by ti, kterým to vadí mohli ty postavy ignorovat a prostě si hrát s těma, se kterýma se jim hraje líp... ale pokud to přímo znechutí, tak už to nejde.
Last edited by George on 21:13 12. Jan 2009, edited 2 times in total.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Rejty »

Proc vam to behani tak vadi? Nekdy se postava potrebuje nekam rychle dostat, navic kdyz tim neobtezuje ostatni... Mne treba prisly vtipny ty drowi vypravy, kdy se jako RP furt chodilo a nikdo nic nerikal, proste se jen slo. Teda kdyz nepocitam hlasky typu ,,// cigo, zachod, pockejte". :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
StreetCZ
Nováček
Posts: 10
Joined: 14:32 11. Jan 2009

Re: Zobrazení lvlu

Post by StreetCZ »

vadí, protože sme straaaaašně rozmazlený z HCRP EQ :oops:
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Rejty »

Jde o zvyk, jsou tu delat i jiny veci nez jen chodit a hvezdickovat za kazdou cenu...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Zobrazení lvlu

Post by George »

Já chápu pokud postava někam spěchá... jasně, dokonce je to i RP!.. ale pokud člověk vidí jak postava běží a když uvidí mě, tak se zastaví (myslím, jako že začne jít pomalu jako bych si toho, že běžela nevšim), tak to se fakt plácám na čelo....natož jak psal Strýt(myslím).. že kolem postava proběhne, když se z hidu objeví za ní, tak si toho hráč(!) všimne a postava se na knoflíku otočí a vrátí se k postavě aby jí pozdravila a zas běží dál ..eh
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Rejty »

Ja taky nejsem fanda notorickejch zdravicu vsech kolemjdoucich pres rychly menu...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by igor »

Já hraju podle toho na co mam chuť. Když neni s kym hrát, tak jdu třeba expit... asi by mě nebavilo hrát RP sám se sebou typu: *zašpinil sis kalhoty od jahod* Jejda to sem ale nešika! *začne si kalhoty pucovat*, kvůli tomu, že bych měl za zabíjení potvor postihy.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by kucik »

Vite, za roky, co jsem hral na ruznych serverech, jsem zjistil, ze nejvetsi problemy s hranim maji prave ti, kteri nejvic nadavaji na hru ostatnich.

Thalie je RP server, ale skutecne je koncipovana tak, aby mohl kazdy v ramci mezi delat to, co ho bavi. Prakticky celou dobu, co se kolem RPG hrani motam, slycham od ruznych hracu to same - a totiz ze jen to jejich RP je to prave RP a vsichni ostatni jim to kazi. Vite, co maji vsichni spolecneho? Ze nedokazi nikoho presvedcit, ze tenhle zpusob hry je nejlepsi a nejzabavnejsi.

Hrani postavy musi vychazet z toho, jak clovek postavu chce hrat a za ty roky uz jsem pochopil, ze neco takoveho neni mozne vynucovat. Uroven a styl hrani na serveru urcuji hraci, ti jsou alfou i omegou pro svet a DM je muze nanejvys trochu nasmerovat. Chcete, aby se hralo urcitym zpusobem? Tak tak hrajte a pokud se to bude skutecne libit, ostatni se vzdycky chytnou.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by photter »

budete si chlapi muset vybrat, buď placos a za jeden den v jedněch šatech úpal i rýmu nebo svět bez zbytečnejch nesmyslů a s volností i za cenu toho, že se vám volnost jinejch tak úplně nezamlouvá
a než povídání na fóru dycky víc zmůže příklad ;-)
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
StreetCZ
Nováček
Posts: 10
Joined: 14:32 11. Jan 2009

Re: Zobrazení lvlu

Post by StreetCZ »

tady de o nedorozumění...protože RP hru nevnímám JEN jako sezení a hvězdičkování/kecání.... RP hra lze i při expení...a RP hraní když jde někdo sám creepit/lootit může být aspoň to, že neběží...to bohatě stačí pro dostatečnou RP hru....samozřejmě, u HCRP to je ještě jiné v tom, že hráč který pořád a pořád lootí creepí až je to nezdravý vlastně porušuje pravidla HCRP, což u RP ne - a já to tak dělám.... jen chci dodat, jako předtím:
NIKOHO tímto nechci nutit, NECHCI rozpoutávat flamy, NECHCI zavádět pravidla, je to jen a pouze úvaha z mé strany.... 8)
User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Gorrgorroth »

Samozřejmě sem tím nechtěl řícz že thalie se mi co do rp stylu nelibi
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by jaara »

StreetCZ wrote:RP hra lze i při expení...a RP hraní když jde někdo sám creepit/lootit může být aspoň to, že neběží...to bohatě stačí pro dostatečnou RP hru....
Promiň, ale tahle myšlenka mi přijde dost uhozená :)
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Rejty »

StreetCZ wrote:RP hra lze i při expení...a RP hraní když jde někdo sám creepit/lootit může být aspoň to, že neběží...to bohatě stačí pro dostatečnou RP hru...
V cem je to tak RP? To mi prosim vysvetli...

*edit: Kucik s photterem to vystihli fakt hezky!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by jaara »

ja bych to tu zamknul...



ok, joke :lol:
teď vážně...
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Locked