nevím, jak moc je to u RP tolerovaný (oproti HCRP)
- samozřejmě mám na mysli to běhání...
nechtěl jsem tady rozpoutávat žádný flame, nechtěl sjem nic zavádět, nechci nikoho do ničeho nutit, jen protože to piano načal tak jsem k tomu vyjádřil svůj osobní názor, jak to cítím já.... nic víc....
edit: ještě dodám, všechno kolem a kolem si uvědomuju a proto jsem k tomu názoru (viz citace) schválně tenhle dodatek doplnil...
Last edited by StreetCZ on 21:10 12. Jan 2009, edited 1 time in total.
No jo, jenže např. já se nepovažuju za typickýho HCRP hráče a úroveň Thalie v RP mi zdaleka nestačí.... jasně, jsou tu dobří hráči, ale taky jsou tu hráči, pro který je RP to, že se nebaví o fotbalu, toť vše.
Věřím, že Thalie není daleko od hezkýho RP, i věřím, že to nebude nic jednoduchýho... já nevím, jak bych to udělal.
Edit: ...ono by podle mě stačilo vypilovat to RP alespoň těch "nejhorších" hráčů aby bylo alespoň průměrný.....tak by ti, kterým to vadí mohli ty postavy ignorovat a prostě si hrát s těma, se kterýma se jim hraje líp... ale pokud to přímo znechutí, tak už to nejde.
Last edited by George on 21:13 12. Jan 2009, edited 2 times in total.
AndYOudOItLikEThI S!!! In a name of Sehanine Moonbow!!
Proc vam to behani tak vadi? Nekdy se postava potrebuje nekam rychle dostat, navic kdyz tim neobtezuje ostatni... Mne treba prisly vtipny ty drowi vypravy, kdy se jako RP furt chodilo a nikdo nic nerikal, proste se jen slo. Teda kdyz nepocitam hlasky typu ,,// cigo, zachod, pockejte".
Já chápu pokud postava někam spěchá... jasně, dokonce je to i RP!.. ale pokud člověk vidí jak postava běží a když uvidí mě, tak se zastaví (myslím, jako že začne jít pomalu jako bych si toho, že běžela nevšim), tak to se fakt plácám na čelo....natož jak psal Strýt(myslím).. že kolem postava proběhne, když se z hidu objeví za ní, tak si toho hráč(!) všimne a postava se na knoflíku otočí a vrátí se k postavě aby jí pozdravila a zas běží dál ..eh
AndYOudOItLikEThI S!!! In a name of Sehanine Moonbow!!
Já hraju podle toho na co mam chuť. Když neni s kym hrát, tak jdu třeba expit... asi by mě nebavilo hrát RP sám se sebou typu: *zašpinil sis kalhoty od jahod* Jejda to sem ale nešika! *začne si kalhoty pucovat*, kvůli tomu, že bych měl za zabíjení potvor postihy.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá? Kazuko"drakobijec a bijec drakobijců"- drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Vite, za roky, co jsem hral na ruznych serverech, jsem zjistil, ze nejvetsi problemy s hranim maji prave ti, kteri nejvic nadavaji na hru ostatnich.
Thalie je RP server, ale skutecne je koncipovana tak, aby mohl kazdy v ramci mezi delat to, co ho bavi. Prakticky celou dobu, co se kolem RPG hrani motam, slycham od ruznych hracu to same - a totiz ze jen to jejich RP je to prave RP a vsichni ostatni jim to kazi. Vite, co maji vsichni spolecneho? Ze nedokazi nikoho presvedcit, ze tenhle zpusob hry je nejlepsi a nejzabavnejsi.
Hrani postavy musi vychazet z toho, jak clovek postavu chce hrat a za ty roky uz jsem pochopil, ze neco takoveho neni mozne vynucovat. Uroven a styl hrani na serveru urcuji hraci, ti jsou alfou i omegou pro svet a DM je muze nanejvys trochu nasmerovat. Chcete, aby se hralo urcitym zpusobem? Tak tak hrajte a pokud se to bude skutecne libit, ostatni se vzdycky chytnou.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
budete si chlapi muset vybrat, buď placos a za jeden den v jedněch šatech úpal i rýmu nebo svět bez zbytečnejch nesmyslů a s volností i za cenu toho, že se vám volnost jinejch tak úplně nezamlouvá
a než povídání na fóru dycky víc zmůže příklad
tady de o nedorozumění...protože RP hru nevnímám JEN jako sezení a hvězdičkování/kecání.... RP hra lze i při expení...a RP hraní když jde někdo sám creepit/lootit může být aspoň to, že neběží...to bohatě stačí pro dostatečnou RP hru....samozřejmě, u HCRP to je ještě jiné v tom, že hráč který pořád a pořád lootí creepí až je to nezdravý vlastně porušuje pravidla HCRP, což u RP ne - a já to tak dělám.... jen chci dodat, jako předtím:
NIKOHO tímto nechci nutit, NECHCI rozpoutávat flamy, NECHCI zavádět pravidla, je to jen a pouze úvaha z mé strany....
StreetCZ wrote:RP hra lze i při expení...a RP hraní když jde někdo sám creepit/lootit může být aspoň to, že neběží...to bohatě stačí pro dostatečnou RP hru....
StreetCZ wrote:RP hra lze i při expení...a RP hraní když jde někdo sám creepit/lootit může být aspoň to, že neběží...to bohatě stačí pro dostatečnou RP hru...