Zobrazení lvlu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Kiri »

Gorrgorroth wrote:Napadlo mě, jestli by pro hráče nemohlo být znemožněno vidět při přihlašování lvly ostatních, pokud to jde vidět hodně to ovlivňuje rp hru. Například při přepadavání, a co je komu po cizích lvlech...
Zatim mam jenom prvni prispevek a posledni stranku, ale todle mi neda...
Jde to, ani to neni slozity. Mam Sylmovo tapetu uplne puvodni. Bohuzel si nepamatuju ktereho souboru se tyka, takze od te doby mam zalohu instalovane hry na disku :D.

No a k nuceni: RP se neda vynutit. Kazdej ma jinou hloubku RP. KAzdej ma taky ve hre jinou naladu nez ostatni. KAzdej hraje jak umi...

K odchodu dobreho hrace, ktereho sem asi ani nepotkal: Bylo tady i driv spousty dobrejch hracu!!! Kazdej jednou dospeje a prestane si hrat (spis nema cas)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by jaara »

Raziel wrote:Pokial sa jedna o tu modifikaciu aurora_gui.bif na clientskej strane tak ano tam pomoze len specialny launcher a zaheslovanie modulu.
Tohle reseni je stejne obejitelne jako jine.
Na ten nwnx modul mrkneme...
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Neithan1 »

PiAn0 wrote:Pokud jde o Eq tak tam uz nemuzu hrat :) , ale mel sem placos +4 !!! (max), jako mohu tam hrat ale nevratím se tam dokud se mi labir neomluvi, což se asi nikdy nestane :)
Edit: a zaroven se omlouvam za Equilibrijce, jak uz sem rikal je to ta rozmazlenost :) on si nas tahle Labir vychoval :)
niesi ty ten hajzel co sa opovazil prejst nejakou branou a prechytracit tym "ved vy viete koho system kontroly hracov" ?

P.S. hrac ktory uteka a spomali.. trest smrti.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Jonny »

Tak přispěju taky svojí troškou...

Tyhle debaty probíhají pravidelně, někdy to probíhá v klidu, někdy flejmem, ale stejně se máloco změní...Mám pocit, že lidi, kterejm by tahle debata třeba i mohla pomoct, na fórum stejně dlabou, takže se tu jenom všichni starý známý zase vyjádříme, navýšíme počítadla příspěvků a deme dál :D

Všem ex-equlibrijcům, tady na fóru hru ostatních nezměníte, běhat stejně bude každej jak bude chtít(dokud zlý dm nezačnou rozdávat zlomený nohy :D ). Osobně by mi taky přišlo lepší, aby si kdo chce pořád běhat koupil koně, ale nedá se nic dělat...No a k tomu RP a neRP, vystupujete tu, jakože máte hodně co nabídnout, tak to prodejte ve hře a věřím, že dost lidí se chytne...Ovšem nemůžete čekat zázraky po pár dnech, že jo
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by PiAn0 »

Rejty wrote: Co znamena ne dobry hrac?


No bohuzel je tomu tak, nechtel jsem napsat spatni, ale vsude jinde kdyz jsem se zeptal ma TH tak se mi dostalo takove odpovedi. Mozna ze sem mel jen smulu nemel jsem to vubec psat.


Btw: zajimave jak tu furt kazdy pise o tom ze bychom chteli nekoho nutit xD
Last edited by PiAn0 on 00:08 13. Jan 2009, edited 1 time in total.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Neithan1 »

tak, teraz uz len odpovies mne a mas to za sebou.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by PiAn0 »

Neithan1 wrote:tak, teraz uz len odpovies mne a mas to za sebou.

Mas spatne informace :) ale brana stim ma taky neco male spolecneho
Jedna z veci, nebudes tomu verit, proc me labir vykopl byl konflikt mezi photter a labirem :)



Asi by bylo dobre to tu promazat at je to k zase k topicu :) jestli mam shrnout to vsechno predtim tak slo zcela jen oto, ze nam to tu schazi nic vic :)
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Zobrazení lvlu

Post by Krata »

tady nejseš na foru "víte koho a kde" , témata se nemažou :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Kiri »

Krata wrote:tady nejseš na foru "víte koho a kde" , témata se nemažou :)
sakra s tebou...di DMkovat..ja chci taky nabrat nakej prispevek, pokazdy co chci neco napsat, dojdu na konec a myslenka v tahu :evil: Di z moji hlavy :twisted:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by kucik »

Puvodni tema je vyreseny, tak je jedno, o cem se spamuje, ne? :D
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Rejty »

PiAn0 wrote:...
Jeste si mi nedefinoval NE DOBREHO HRACE. Bud to vysvetli a nebo to nepis...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Zobrazení lvlu

Post by Krata »

Kiri wrote:
Krata wrote:tady nejseš na foru "víte koho a kde" , témata se nemažou :)
sakra s tebou...di DMkovat..ja chci taky nabrat nakej prispevek, pokazdy co chci neco napsat, dojdu na konec a myslenka v tahu :evil: Di z moji hlavy :twisted:
At se budeš snažit jak chceš, můžeš na to roky cvičit, můžeš kempit u fora a čekat na každej příspěvek.. pamatuj... já... budu vždy krok před tebou.. peace :P
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Lord_Berserk »

Rejty wrote:Proc vam to behani tak vadi? Nekdy se postava potrebuje nekam rychle dostat, navic kdyz tim neobtezuje ostatni... Mne treba prisly vtipny ty drowi vypravy, kdy se jako RP furt chodilo a nikdo nic nerikal, proste se jen slo. Teda kdyz nepocitam hlasky typu ,,// cigo, zachod, pockejte". :mrgreen:
:mrgreen: nahodou me Krata jako zla knezka uriz malicek a hodil ho ze schodu... a nomis ten plesnivej dedek mi zas bodal hulkou pod zebra a nutil sbirat zlato :mrgreen: to jsou ty NE DOBRI hraci :D ...takovy lidi ted delaji DM a skriptujou ? :shock: :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Kiri »

Lord_Berserk wrote:
Rejty wrote:Proc vam to behani tak vadi? Nekdy se postava potrebuje nekam rychle dostat, navic kdyz tim neobtezuje ostatni... Mne treba prisly vtipny ty drowi vypravy, kdy se jako RP furt chodilo a nikdo nic nerikal, proste se jen slo. Teda kdyz nepocitam hlasky typu ,,// cigo, zachod, pockejte". :mrgreen:
:mrgreen: nahodou me Krata jako zla knezka uriz malicek a hodil ho ze schodu... a nomis ten plesnivej dedek mi zas bodal hulkou pod zebra a nutil sbirat zlato :mrgreen: to jsou ty NE DOBRI hraci :D ...takovy lidi ted delaji DM a skriptujou ? :shock: :mrgreen:
Nekdo to delat musi, dyt mame prece ty nejzabijactejsi DM ... asi vecina pred DMkovanim hrali neco zlyho :twisted:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by nomis_b »

Lord_Berserk wrote: ...takovy lidi ted delaji DM a skriptujou ? :shock: :mrgreen:
Proto i ten craft je tak zakerne pomalej, sberaci baliku jsou takovi podli, ze ti nekdy baliky nevemou a vykupci odmen vecne nic neshani :twisted:
A zase se craftí...
Locked