Zatim mam jenom prvni prispevek a posledni stranku, ale todle mi neda...Gorrgorroth wrote:Napadlo mě, jestli by pro hráče nemohlo být znemožněno vidět při přihlašování lvly ostatních, pokud to jde vidět hodně to ovlivňuje rp hru. Například při přepadavání, a co je komu po cizích lvlech...
Jde to, ani to neni slozity. Mam Sylmovo tapetu uplne puvodni. Bohuzel si nepamatuju ktereho souboru se tyka, takze od te doby mam zalohu instalovane hry na disku
No a k nuceni: RP se neda vynutit. Kazdej ma jinou hloubku RP. KAzdej ma taky ve hre jinou naladu nez ostatni. KAzdej hraje jak umi...
K odchodu dobreho hrace, ktereho sem asi ani nepotkal: Bylo tady i driv spousty dobrejch hracu!!! Kazdej jednou dospeje a prestane si hrat (spis nema cas)