U potvor mi to fungovalo vždycky ok snad až na nestvůry u Urgolda na konci.
Klerik - Lepší útočiště
Klerik - Lepší útočiště
Zdravim, možná to tu už bylo, ale chtěl bych se zeptat na to proč to nejde u PvP setkání. Včera jsem dostal jednu za krk v útočišti bez stínovejch a přišel o 7k expů (a o level)
. To je snad podruhý, předtím jsem si myslel, že se u toho kouzla nenahodil druhej buff, páč tam nebyl zobrazenej. Ale teďka bylo vše ok a stejně sem chcípl... Moc to zrovna nepotěší když tam stojim čekám na parťáka, kterej zařve a pak odběhnu v domění nesmrtelnosti a ejhle uslyším jen "svine"
a načítá se mi podsvětí.
U potvor mi to fungovalo vždycky ok snad až na nestvůry u Urgolda na konci.
U potvor mi to fungovalo vždycky ok snad až na nestvůry u Urgolda na konci.
DM
Re: Klerik - Lepší útočiště
Jestli se nepletu, tak u GS si všichni nepřátelé (opravdu na tebe musí mít dislike) okolo tebe hází na vůli. Jestli si hodí, tak tě vidí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Klerik - Lepší útočiště
Z http://nwn.wikia.com/wiki/Greater_sanctuary
The caster becomes ethereal. No other creature can detect the caster. Attacking or performing a hostile action will make the etherealness vanish.
V notes nic taky psaný není. Snad jen, že se to dá porušit skillem provokace, což bych musel ale zaútočit já a to se nestalo
Xarx mě měl normálně hostile.
Povolal jsem příšerku, ale při povolávání mi to zmizet nemá a nezmizelo. Tak nevim
Edit: Ale koukám, že tam píšou o kombinování s neviditelností. Že je to nějakej bug ve verzi 1.68, ale v 1.69 by to mělo fungovat v pořádku.
The caster becomes ethereal. No other creature can detect the caster. Attacking or performing a hostile action will make the etherealness vanish.
V notes nic taky psaný není. Snad jen, že se to dá porušit skillem provokace, což bych musel ale zaútočit já a to se nestalo
Xarx mě měl normálně hostile.
Povolal jsem příšerku, ale při povolávání mi to zmizet nemá a nezmizelo. Tak nevim
Edit: Ale koukám, že tam píšou o kombinování s neviditelností. Že je to nějakej bug ve verzi 1.68, ale v 1.69 by to mělo fungovat v pořádku.
DM
Re: Klerik - Lepší útočiště
U GS se nic neháže pokud vím. Ale je tam nějakej bug...
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Klerik - Lepší útočiště
jojo, je to ošemetný kouzlo a ten, kdo ho používá, prostě riskuje... už to tu na foru bylo psáno určitě několikrátjaara wrote:U GS se nic neháže pokud vím. Ale je tam nějakej bug...
Re: Klerik - Lepší útočiště
No řešilo se to
. Ale ne v PvP. Tak teďka aspoň teda oznamuju, že to kouzlo prostě nefunguje proti hráčům, aspoň tedy proti některým. Když po mě šel Jared tak to šlo (chjo těch nepřátel Danovi nějak přibývá
). Já jen jestli by šlo vrátit mi aspoň ty expy *dělá smutný oči*
, protože jsem utýct mohl a byla to chyba hry. Tušim, že Berserk mě taky neviděl, šel jsem okolo něj v klidu.
DM
Re: Klerik - Lepší útočiště
nooo tak utociste je fakt take kuzlo ze jaku ma naladu nekdy sem chodil v pohode po prahvozde a nic a nikto si ma ani nevsimol... a nekdy po mne jeli jak slepice po flusu
LU rusi myslim aj pravdive videni...
a ked som testoval, s Amywiel, ucinok pri PvP tak si do mna veselo strielala...
takze je to fakt risk spoliehat sa na toto kuzlo...
LU rusi myslim aj pravdive videni...
a ked som testoval, s Amywiel, ucinok pri PvP tak si do mna veselo strielala...
takze je to fakt risk spoliehat sa na toto kuzlo...
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Re: Klerik - Lepší útočiště
Vzhledem k jeho pochybným účinkům jsem ho nadobro vyhodil a raději používám vylepšenou neviditelnost, účinek není sice stejný, ale je stabilní ... toto kouzlo je zabugované až hrůza a jak jsem psal již dříve .... s některými dalšími kouzly se přímo nesnáší, jako třeba obě neviditelnosti, to pak nefunguje ani jedno a je vymalováno.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Klerik - Lepší útočiště
v tom PvP to ale podle me ne ze nefunguje, ale blbne.
kdyz sme po turnaji zustavali v arene, tak sem se v utociste dobre skryl a opravdu me nikdo nevidel. Ale to sem ho nahazoval pred hostile lidma. Mozna musi byt u seslani, ci co..
Skoda, vedel sem o bugovani, ale ne u PvP.
kdyz sme po turnaji zustavali v arene, tak sem se v utociste dobre skryl a opravdu me nikdo nevidel. Ale to sem ho nahazoval pred hostile lidma. Mozna musi byt u seslani, ci co..
Skoda, vedel sem o bugovani, ale ne u PvP.
A zase se craftí...
Re: Klerik - Lepší útočiště
No však o těch problémech s monstrana sem věděl, ale s tim PvP je to úplně jiný.
Jared mě měl taky nepřátelskýho a neviděl mě, Berserk mě asi taky neviděl protože sem stál hned u něj. Ale Xarx mě prostě sundal.
Jared mě měl taky nepřátelskýho a neviděl mě, Berserk mě asi taky neviděl protože sem stál hned u něj. Ale Xarx mě prostě sundal.
DM
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Klerik - Lepší útočiště
No furt lepsi nez ja:
logl sem se do oblasti, klikl na cestu pred sebou ........LAG.... objevil sem na kopci, objevuje se co je za kopcem.......LAG....... vidim Berse a Xarxe.........LAG............sem srazenej na zemi ........LAG......... sem v bezvedomi ..........LAG...... zacinaji me mucit....dale uz pokracovalo kupodivu bez lagu
logl sem se do oblasti, klikl na cestu pred sebou ........LAG.... objevil sem na kopci, objevuje se co je za kopcem.......LAG....... vidim Berse a Xarxe.........LAG............sem srazenej na zemi ........LAG......... sem v bezvedomi ..........LAG...... zacinaji me mucit....dale uz pokracovalo kupodivu bez lagu
A zase se craftí...
Re: Klerik - Lepší útočiště
LAG je epický kouzlo, sesílal ho Erthag z inivsunomis_b wrote:No furt lepsi nez ja:
logl sem se do oblasti, klikl na cestu pred sebou ........LAG.... objevil sem na kopci, objevuje se co je za kopcem.......LAG....... vidim Berse a Xarxe.........LAG............sem srazenej na zemi ........LAG......... sem v bezvedomi ..........LAG...... zacinaji me mucit....dale uz pokracovalo kupodivu bez lagu
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Klerik - Lepší útočiště
Takovej slabší timestop.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Klerik - Lepší útočiště
igor wrote:LAG je epický kouzlo, sesílal ho Erthag z inivsu
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Klerik - Lepší útočiště
Něco podobnýho potkalo mě, vejdu z jedné lokace do druhé, v druhé lokaci sem skoro vrazil so Xarxe a než mi došlo co se děje, byl trpo svázanej a táhnul ho Xarx pryčnomis_b wrote:No furt lepsi nez ja:
logl sem se do oblasti, klikl na cestu pred sebou ........LAG.... objevil sem na kopci, objevuje se co je za kopcem.......LAG....... vidim Berse a Xarxe.........LAG............sem srazenej na zemi ........LAG......... sem v bezvedomi ..........LAG...... zacinaji me mucit....dale uz pokracovalo kupodivu bez lagu
Tedka trochu off topic ale když už se to tady rozvádí:
Když sem viděl co pak prováděli, znásilnění a nucení do znásilnění.. mě to bylo celkem jedno, ale lidi sou různý a něktrého to může naštvat nebo to někomu ani nepřijde vtipný. Řekl bych, že z přepadění by se měli bavit obě strany, aby si obě něco odnesli.. vypálení cejchu nebo nějaký mučení, to se ještě dá a pak se to může řešit dál.. ale když pak nutěj dva k sexu a nakonec ještě jednu znásilněj sami, moc se mi to nezdálo jako zábava.
Ted neberu ustřížení vousů mému trpaslíkovi (z RP trpaslíků by to pro něj měla bejt velká potupa) v tu chvíli mě to trochu naštvalo ale pak sem se na to vybod a vokecal si to po svym, stejně sem trochu čekal že by to mohl jednou někdo udělat, ale chtěl sem večer strávit ve hře a zahrát si, po tomhle sem nějak ztratil chut a odpojil. To sem se i na první setkání s duergarem těšil, ale jesli tohle provádíte pořád tak bych rád, aby ste mě příště přehlíželi, protože tuhle formu zábavy já ve fantasy nehledám