Klerik - Lepší útočiště

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Klerik - Lepší útočiště

Post by ravangorn »

Zdravim, možná to tu už bylo, ale chtěl bych se zeptat na to proč to nejde u PvP setkání. Včera jsem dostal jednu za krk v útočišti bez stínovejch a přišel o 7k expů (a o level) :? . To je snad podruhý, předtím jsem si myslel, že se u toho kouzla nenahodil druhej buff, páč tam nebyl zobrazenej. Ale teďka bylo vše ok a stejně sem chcípl... Moc to zrovna nepotěší když tam stojim čekám na parťáka, kterej zařve a pak odběhnu v domění nesmrtelnosti a ejhle uslyším jen "svine" :) a načítá se mi podsvětí.
U potvor mi to fungovalo vždycky ok snad až na nestvůry u Urgolda na konci.
DM
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by kucik »

Jestli se nepletu, tak u GS si všichni nepřátelé (opravdu na tebe musí mít dislike) okolo tebe hází na vůli. Jestli si hodí, tak tě vidí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by ravangorn »

Z http://nwn.wikia.com/wiki/Greater_sanctuary
The caster becomes ethereal. No other creature can detect the caster. Attacking or performing a hostile action will make the etherealness vanish.
V notes nic taky psaný není. Snad jen, že se to dá porušit skillem provokace, což bych musel ale zaútočit já a to se nestalo :)
Xarx mě měl normálně hostile.
Povolal jsem příšerku, ale při povolávání mi to zmizet nemá a nezmizelo. Tak nevim :?:
Edit: Ale koukám, že tam píšou o kombinování s neviditelností. Že je to nějakej bug ve verzi 1.68, ale v 1.69 by to mělo fungovat v pořádku.
DM
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by jaara »

U GS se nic neháže pokud vím. Ale je tam nějakej bug...
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by pepa48 »

jaara wrote:U GS se nic neháže pokud vím. Ale je tam nějakej bug...
jojo, je to ošemetný kouzlo a ten, kdo ho používá, prostě riskuje... už to tu na foru bylo psáno určitě několikrát ;)
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by ravangorn »

No řešilo se to :) . Ale ne v PvP. Tak teďka aspoň teda oznamuju, že to kouzlo prostě nefunguje proti hráčům, aspoň tedy proti některým. Když po mě šel Jared tak to šlo (chjo těch nepřátel Danovi nějak přibývá :D ). Já jen jestli by šlo vrátit mi aspoň ty expy *dělá smutný oči* :roll: , protože jsem utýct mohl a byla to chyba hry. Tušim, že Berserk mě taky neviděl, šel jsem okolo něj v klidu.
DM
User avatar
fuxxo
Obyvatel
Posts: 127
Joined: 21:54 14. Sep 2007

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by fuxxo »

nooo tak utociste je fakt take kuzlo ze jaku ma naladu nekdy sem chodil v pohode po prahvozde a nic a nikto si ma ani nevsimol... a nekdy po mne jeli jak slepice po flusu :mrgreen:
LU rusi myslim aj pravdive videni...
a ked som testoval, s Amywiel, ucinok pri PvP tak si do mna veselo strielala...
takze je to fakt risk spoliehat sa na toto kuzlo...
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by Theogil I »

Vzhledem k jeho pochybným účinkům jsem ho nadobro vyhodil a raději používám vylepšenou neviditelnost, účinek není sice stejný, ale je stabilní ... toto kouzlo je zabugované až hrůza a jak jsem psal již dříve .... s některými dalšími kouzly se přímo nesnáší, jako třeba obě neviditelnosti, to pak nefunguje ani jedno a je vymalováno.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by nomis_b »

v tom PvP to ale podle me ne ze nefunguje, ale blbne.

kdyz sme po turnaji zustavali v arene, tak sem se v utociste dobre skryl a opravdu me nikdo nevidel. Ale to sem ho nahazoval pred hostile lidma. Mozna musi byt u seslani, ci co..

Skoda, vedel sem o bugovani, ale ne u PvP.
A zase se craftí...
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by ravangorn »

No však o těch problémech s monstrana sem věděl, ale s tim PvP je to úplně jiný.
Jared mě měl taky nepřátelskýho a neviděl mě, Berserk mě asi taky neviděl protože sem stál hned u něj. Ale Xarx mě prostě sundal.
DM
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by nomis_b »

No furt lepsi nez ja:
logl sem se do oblasti, klikl na cestu pred sebou ........LAG.... objevil sem na kopci, objevuje se co je za kopcem.......LAG....... vidim Berse a Xarxe.........LAG............sem srazenej na zemi ........LAG......... sem v bezvedomi ..........LAG...... zacinaji me mucit....dale uz pokracovalo kupodivu bez lagu :mrgreen:
A zase se craftí...
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by igor »

nomis_b wrote:No furt lepsi nez ja:
logl sem se do oblasti, klikl na cestu pred sebou ........LAG.... objevil sem na kopci, objevuje se co je za kopcem.......LAG....... vidim Berse a Xarxe.........LAG............sem srazenej na zemi ........LAG......... sem v bezvedomi ..........LAG...... zacinaji me mucit....dale uz pokracovalo kupodivu bez lagu :mrgreen:
LAG je epický kouzlo, sesílal ho Erthag z inivsu :mrgreen:
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by kucik »

Takovej slabší timestop.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by Lord_Berserk »

igor wrote:LAG je epický kouzlo, sesílal ho Erthag z inivsu :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Deevi1
Nováček
Posts: 7
Joined: 16:31 02. Dec 2008

Re: Klerik - Lepší útočiště

Post by Deevi1 »

nomis_b wrote:No furt lepsi nez ja:
logl sem se do oblasti, klikl na cestu pred sebou ........LAG.... objevil sem na kopci, objevuje se co je za kopcem.......LAG....... vidim Berse a Xarxe.........LAG............sem srazenej na zemi ........LAG......... sem v bezvedomi ..........LAG...... zacinaji me mucit....dale uz pokracovalo kupodivu bez lagu :mrgreen:
Něco podobnýho potkalo mě, vejdu z jedné lokace do druhé, v druhé lokaci sem skoro vrazil so Xarxe a než mi došlo co se děje, byl trpo svázanej a táhnul ho Xarx pryč :)

Tedka trochu off topic ale když už se to tady rozvádí:
Když sem viděl co pak prováděli, znásilnění a nucení do znásilnění.. mě to bylo celkem jedno, ale lidi sou různý a něktrého to může naštvat nebo to někomu ani nepřijde vtipný. Řekl bych, že z přepadění by se měli bavit obě strany, aby si obě něco odnesli.. vypálení cejchu nebo nějaký mučení, to se ještě dá a pak se to může řešit dál.. ale když pak nutěj dva k sexu a nakonec ještě jednu znásilněj sami, moc se mi to nezdálo jako zábava.

Ted neberu ustřížení vousů mému trpaslíkovi (z RP trpaslíků by to pro něj měla bejt velká potupa) v tu chvíli mě to trochu naštvalo ale pak sem se na to vybod a vokecal si to po svym, stejně sem trochu čekal že by to mohl jednou někdo udělat, ale chtěl sem večer strávit ve hře a zahrát si, po tomhle sem nějak ztratil chut a odpojil. To sem se i na první setkání s duergarem těšil, ale jesli tohle provádíte pořád tak bych rád, aby ste mě příště přehlíželi, protože tuhle formu zábavy já ve fantasy nehledám
Locked