Sylmael wrote:Muhehe to bude take PvP ze sa z toho vsetci poseru. Bo v takej situacii je akekolvek vyjednavanie zbytocne. Ale co si davame nadeje. ZLO vzdy vyhra , pretoze Vrog dosiahne vsade a ma znamosti aj u Astarotha.
Vrog je celkem fajn, jedine oco si ziada je len byt v kurze, v strede zaujmu Existuje len jedna zbran co ho zabije a tou je Nicota pohlcujuca svet fantazie, ale tu predsa nikto znas nechce.
Takze popocitali sme si, ale bolo by dobre uz flame ukoncit, aby to nepreslo do osobnej roviny
Koho zaujima nejake IC ci OOC i tak kazdy o vsetkom a vsetkych viete bo si o tom radi pokecate ci uz na ICQ ci cez TeamSpeak alebo u piva. A boh vas chran kto povie ze ne!
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
K tomu co psal Daanri že se nebude připojovat do domobrany zloděj, jak někdo může poznat že je dotyčej zloděj a že je v zlodějský gildě, krade loupí a vraždí za peníze a ted zrovna jde na špionáž... nevim já takovýhle věci na první pohled nepoznám vy jo?
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Neviem ci dobre citas Krata ale pisal som ze sa budu konkretne pripady riesit ked k nim dojde. Takze asi tolko k teme. Holt uvazujte logicky a to uplne staci.
Myslim, ze toto vlakno uz k nicomu novemu nevedie. Navrhujem ho uzavriet.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
*zatleská* Tak, děkuji všem účinkujícím za názornou ukázku ve scénce "Život postav a hráčů se skutečně prolíná!" Souhlasím s Kirim, Daanrim a dalšími, že pokud už nikdo nemá žádnou repliku, toto téma bych uzavřel.
Možná jen opět raději zopakuji původní zápletku: Hrát víc postav za různé strany není příznivé, neboť lze i nevědomky využívat tímto nabyté informace a kazit si společný/společenský zážitek. Děkuji za pozornost.
naopak musim oponovat a rici, ze obe strany jsou STEJNE DULEZITE a ze je treba chodit na obe. Protoze pokud zacnete jednu stranu vynechavat projevi se to na znecisteni obleceni a zvysene frekvence prani pradla. To nemluvim o esteticke strance veci.
melvik wrote:naopak musim oponovat a rici, ze obe strany jsou STEJNE DULEZITE a ze je treba chodit na obe. Protoze pokud zacnete jednu stranu vynechavat projevi se to na znecisteni obleceni a zvysene frekvence prani pradla. To nemluvim o esteticke strance veci.
Ale opatrně! Každá strana má dvě stránky věci, dva úhly pohledu! Pokud si pamatuji, využil jsem výrazu "kopat" za/na obě strany, což kvapně obrací stránku! Ono kopnutí do strany A může mít za určitých okolností negativnější důsledky než kopnutí do strany B, a já se tedy ptám: "JE svět rovnoprávný a spravedlivý?" A odpovím si: "Ne, není!"
melvik wrote:naopak musim oponovat a rici, ze obe strany jsou STEJNE DULEZITE a ze je treba chodit na obe. Protoze pokud zacnete jednu stranu vynechavat projevi se to na znecisteni obleceni a zvysene frekvence prani pradla. To nemluvim o esteticke strance veci.
Ale opatrně! Každá strana má dvě stránky věci, dva úhly pohledu! Pokud si pamatuji, využil jsem výrazu "kopat" za/na obě strany, což kvapně obrací stránku! Ono kopnutí do strany A může mít za určitých okolností negativnější důsledky než kopnutí do strany B, a já se tedy ptám: "JE svět rovnoprávný a spravedlivý?" A odpovím si: "Ne, není!"
Ja bych do tech stran moc nekopal, protoze nikdo nemuze rict o zadne ze stran dulezitejsi a spravnejsi nez ta druha stran. Obe jsou potrebne. Snad je statni strany ty jsou na ***** *chvilku mu trvalo nez spravne spocital pocet hvezdicek, prerikavajic si v duchu slovo "nic"*
melvik wrote:naopak musim oponovat a rici, ze obe strany jsou STEJNE DULEZITE a ze je treba chodit na obe. Protoze pokud zacnete jednu stranu vynechavat projevi se to na znecisteni obleceni a zvysene frekvence prani pradla. To nemluvim o esteticke strance veci.
Ale opatrně! Každá strana má dvě stránky věci, dva úhly pohledu! Pokud si pamatuji, využil jsem výrazu "kopat" za/na obě strany, což kvapně obrací stránku! Ono kopnutí do strany A může mít za určitých okolností negativnější důsledky než kopnutí do strany B, a já se tedy ptám: "JE svět rovnoprávný a spravedlivý?" A odpovím si: "Ne, není!"
Ja bych do tech stran moc nekopal, protoze nikdo nemuze rict o zadne ze stran dulezitejsi a spravnejsi nez ta druha stran. Obe jsou potrebne. Snad je statni strany ty jsou na ***** *chvilku mu trvalo nez spravne spocital pocet hvezdicek, prerikavajic si v duchu slovo "nic"*
S tím by se dalo souhlasit, ale pokud obrátíme stránku na politické strany, ono kopnutí vych nevylučoval (eh, už jsme tam zase ). Zde může mít u některých vesměs kladné efekty, například v případě stran komunistických a extrémistických... i když je pravda, že kopnutí je jen pro naše uspokojení, neboť se tyto strany nikdy nepoučí, oklepou se a vrátí vám to na obě strany....a to i když nastavíte druhou, zdůrazňuji.
Žorž wrote:
Ale opatrně! Každá strana má dvě stránky věci, dva úhly pohledu! Pokud si pamatuji, využil jsem výrazu "kopat" za/na obě strany, což kvapně obrací stránku! Ono kopnutí do strany A může mít za určitých okolností negativnější důsledky než kopnutí do strany B, a já se tedy ptám: "JE svět rovnoprávný a spravedlivý?" A odpovím si: "Ne, není!"
Ja bych do tech stran moc nekopal, protoze nikdo nemuze rict o zadne ze stran dulezitejsi a spravnejsi nez ta druha stran. Obe jsou potrebne. Snad je statni strany ty jsou na ***** *chvilku mu trvalo nez spravne spocital pocet hvezdicek, prerikavajic si v duchu slovo "nic"*
S tím by se dalo souhlasit, ale pokud obrátíme stránku na politické strany, ono kopnutí vych nevylučoval (eh, už jsme tam zase ). Zde může mít u některých vesměs kladné efekty, například v případě stran komunistických a extrémistických... i když je pravda, že kopnutí je jen pro naše uspokojení, neboť se tyto strany nikdy nepoučí, oklepou se a vrátí vám to na obě strany....a to i když nastavíte druhou, zdůrazňuji.
Ano v nekterych bodech se schodneme. Hlavne ocenuji to ze sme tento topic osvetlily siroke verejnosti a vnesli do veci jasno. To bloudeni ve tme vsech prispivajichich jsem nemohl nechat jen tak.