pec na kov v Karathe nepracuje
pec na kov v Karathe nepracuje
doufám, že to spraví restart....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
pokud nektera vec z craftu nereaguje, jako ze se vevnitr neobjevuji prepinaci predmety, nebo po kliknuti se nic neprepne, v 90% to byva prave z duvodu pouziti veci uprostred lagu, kterej zastavi script uprostred vyhodnocovani.
Spravuje to restart.
Kdyz nefunguje jeden predmet, muzete zkusit druhy. pokud to pracuje v jine dilne, pravdepodobne se jedna o tento druh vady. Az kdyz to nefunguje v zadne z dilen, tak je to divne. Vsechny pece totiz pouzivaji stejny script, nemuze se tedy stat, ze by vam z jedne pece vyhazeli jine vysledky nez z druhe.
Spravuje to restart.
Kdyz nefunguje jeden predmet, muzete zkusit druhy. pokud to pracuje v jine dilne, pravdepodobne se jedna o tento druh vady. Az kdyz to nefunguje v zadne z dilen, tak je to divne. Vsechny pece totiz pouzivaji stejny script, nemuze se tedy stat, ze by vam z jedne pece vyhazeli jine vysledky nez z druhe.
A zase se craftí...
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
[quote="nomis_b"]....Spravuje to restart......
jo, po resu to je ok
jo, po resu to je ok
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Nefunguje vubec špalek na osekání dřeva v Karathě, prostě vubec nic neděla jako by to byla skřín jenom
. Něco podobného se mi stalo nedávno taky v Doubkově u kozy, kdy jsem na ni nějakou chvili normalně pracoval a zničeho nic konec, uplně přestala fungovat a už sem nic nevyrobil.
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
jo jo to je presne vono ten styl probelmu stejnej co predtim. mel by pomoci restart. Za posledni cca tyden sem zadnej update nedelal. Proto prosim upozorneni proti spwnovani fora:
NEJDE S TIM NIC SYSTEMOVE DELAT MUSITE CEKAT DO RESTARTU! NEBO JDETE DO JINE DILNY !
NEJDE S TIM NIC SYSTEMOVE DELAT MUSITE CEKAT DO RESTARTU! NEBO JDETE DO JINE DILNY !
A zase se craftí...
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Neuvažovali jste o otevření více dílen? Já jen, že když jedny nefungují a u druhých se sejdou 2-3 hráči tak mi přijde něco špatně. No ale na mě nedejte, já dělám do pojišťovnictví.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
to stejny i s alakacema prosimTheogil I wrote:Neuvažovali jste o otevření více dílen? Já jen, že když jedny nefungují a u druhých se sejdou 2-3 hráči tak mi přijde něco špatně. No ale na mě nedejte, já dělám do pojišťovnictví.
oni se daji rozume pouzit jen ti 2 potulni - to muze postava stat u kotle a mit porad otevrenou nabidku a postupne vzdycky po 1 kupovat katalizatory
v dilnach je to behani o patro jinam cekani na dlouhy lagy nez se otevre slozitej dialog pak desuplny klikani:aby clovek vyuzil 1 mixovanej katalizator dela 13 kliknuti aby ho vubec dostal do kotle - 3x koupe katalizatoru 3x koupe cinidla smichani 2 kliky a 3kliky za rozdeleni namixovanyho katalizatoru kterej se na sebe rychle nasklada a pak 2 kliky na dotazeni do kotle :o( a to se tam jeste hazou suroviny co je potreba delit :o)
v posledni dobe je u kotlu natresk a k tomu porad odbihaji potulni alchimisti za jezevcama nebo se od nich nechaji zabijet :o/
prosim moc prosim zakazte tem alakcum aspon hybat se z mista *moc prosi*
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
hm, no muzu zkusit dat i do alchymisticekho obchodu (jen toho z dilen, bo jen ten sem vyrabel) i flasticky po 10-ti kusech. Snad je to bere podle TAGu, aby pak i byli funkcni
btw: no s tema lagama s rozhovorech.. to je jedna z veci, proc se celej craft predelaval na vlastni vyrobu. Kdyz si vzpomenete na CRT craft a na vyrobu 1veci asi 10ruznych menu s rozhovory.. asi by to taky nebyla hromadna vyroba
btw: no s tema lagama s rozhovorech.. to je jedna z veci, proc se celej craft predelaval na vlastni vyrobu. Kdyz si vzpomenete na CRT craft a na vyrobu 1veci asi 10ruznych menu s rozhovory.. asi by to taky nebyla hromadna vyroba
A zase se craftí...
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Jenže ono se to zasekava až moc často, a teměř všude každy rastart...nomis_b wrote:jo jo to je presne vono ten styl probelmu stejnej co predtim. mel by pomoci restart. Za posledni cca tyden sem zadnej update nedelal. Proto prosim upozorneni proti spwnovani fora:
NEJDE S TIM NIC SYSTEMOVE DELAT MUSITE CEKAT DO RESTARTU! NEBO JDETE DO JINE DILNY !
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
No jak sem rikal, ze je to neresitelne, tak se rysuje reseni, ze by se to dalo opravovat.
Jde o to, ze se prece jen nejake ty scripty pousti a to on_used a on_open.
Navedl me na to Sylmael. Ve zkracene forme to dal i na EQ viz :
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopic.php?t=3496 uplne dole.
Ale je to potreba otestovat, jestli se skutecne tyhle scripty spousteji, prijde mi totiz divne, ze nekdy proste "zmizi" kosticky z pece, to by totiz znamenalo, ze se nevytvori nove.... Uvidime.
Jde o to, ze se prece jen nejake ty scripty pousti a to on_used a on_open.
Navedl me na to Sylmael. Ve zkracene forme to dal i na EQ viz :
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopic.php?t=3496 uplne dole.
Ale je to potreba otestovat, jestli se skutecne tyhle scripty spousteji, prijde mi totiz divne, ze nekdy proste "zmizi" kosticky z pece, to by totiz znamenalo, ze se nevytvori nove.... Uvidime.
A zase se craftí...
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Ehm, ty kostičky nezmizí, ty tam normalně jsou, apson u mě. Ale proste to pracoviště vubec nepracuje, většínou se mi to stalo v pruběhu prace, že jsem dělal, napřiklad: osekaval jsem dřevo a po pátým osekanym dřevu najednou nic, kdyz sem tam vložil novy kus hrubeho dřeva vubec po zavření to nedelalo, ale kosticky tam byly.
Jinak btw: jak tam píše Sylmael, nešlo by udělat aby při logování nešli vidět jenom ty povolaní a levli, ale postavy ve hře ano? To zakrytí povolaní je úžasné, a krásné prohru
, ale to zakrytí celých postav je myslim zbytečné.
Jinak btw: jak tam píše Sylmael, nešlo by udělat aby při logování nešli vidět jenom ty povolaní a levli, ale postavy ve hře ano? To zakrytí povolaní je úžasné, a krásné prohru
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
A neni to zbytečný? Koukneš na web kdo je ve hře nebo přímo ve hře na seznam hráčů...PiAn0 wrote:Jinak btw: jak tam píše Sylmael, nešlo by udělat aby při logování nešli vidět jenom ty povolaní a levli, ale postavy ve hře ano? To zakrytí povolaní je úžasné, a krásné prohru, ale to zakrytí celých postav je myslim zbytečné.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
po logu das vypis hracu a je to ne ? 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Jediný rozdíl je, že by šli vidět DM, takže bych to nechal jak to je. Navíc to zvýší návštěvnost stránek, co takhle dát vedle výpisů reklamu na vibrátor? 
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
JO tak odtad vitr vane
Proste chces vedet, zda je ve hre Dm aby si ho mohl votravovat
NO hele nespawnujte mi tu topic. to je vylozene pro chyby v craftu !
Dejte si to do pripominek, ze chcete videt kolik a jak casto je jake DM ve hre a statistiky, kolik vam da xpu, kdyz se lognete do hry (tedy kolik DM killu se muzete dockat
).
Proste chces vedet, zda je ve hre Dm aby si ho mohl votravovat
NO hele nespawnujte mi tu topic. to je vylozene pro chyby v craftu !
Dejte si to do pripominek, ze chcete videt kolik a jak casto je jake DM ve hre a statistiky, kolik vam da xpu, kdyz se lognete do hry (tedy kolik DM killu se muzete dockat
A zase se craftí...